İzmir Haberleri

Yeni Sistemli Koleji Kabul Ve Bursluluk Sınavı “Geleceğe Dokunmak”

Her yıl anne babaların, çocukları için kurdukları gelecek hayallerinin umuda dönüştüğü bir süreçtir özel okulların bursluluk sınavları.

Anne ve babalar, en kıymetlileri, evlatları için, hiçbir fedakarlıktan imtina etmeyeceklerdir elbette.

Miniklerimizin artık, ülkemiz sınırlarında kalmış hayallerle sınırlı bir birey olarak yetişmekten daha fazlasını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Değişen ve gelişen iletişim ağları ve globalleşen dünya gerçekleri doğrultusunda yetiştirilmesi gereken gençlerimizin, mezun olduklarında iyi bir yabancı dili ve hatta ikincisini konuşabilmeleri, nitelikli ve etkin öğrenme süreçleri ile, donanımlı, yetkin ve dijital dünya normlarına uygun birer fert olarak, yani bir “dünya insanı” olarak hayata hazırlanmaları gerekmektedir.

İşte bu önemli gerçekler doğrultusunda, Yeni Sistemli Koleji’ nde ;

Anaokul ve İlkokulumuz “etkileşim, oyun ve keşif alanı” ,

Ortaokulumuz “performansa dayalı proje ve gelişim alanı”,

Lisemiz “dünya ile entegre yaşam ve yetkinlik alanı” temel parolaları ile yapılandırılmakta ve dünya insanı yetiştirdiğimizin bilinci ile tüm eğitim öğretim süreçleri özenle planlanmaktadır.

İlkokuldan itibaren CEFR kriterleri esas alınarak hazırlanan, projeye dayalı, haftada 20 saatleri bulan yabancı dil uygulamaları ile bu bilinç özenle desteklenmektedir.

Yeni Sistemli Koleji, İzmir’de benzeri olmayan bir lokasyonda, Sahilevlerinde, tek katlı, doğa ile baş başa, palmiye ağaçları ve yeşilin bütünleştiği, bol oksijenli, sessiz bir ortamda bulunan, benzersiz kampüsü ile çocuklarımıza bambaşka bir yaşam alanı da sunmaktadır.

Bu hassas eğitim öğretim anlayışımızın deneyimli kadrolarla pekiştirildiği öğretim süreçleri ve farklılıkların, çocuklarımızın yaşamlarına ve geleceklerine özenle dokunacağı YENİ SİSTEMLİ KOLEJİ, 04-05 OCAK 2020 tarihlerinde, sizlerle tanışmak, çocuklarımızın başarılarını BURSLAR ile ödüllendirmek için, İlkokul 2.sınıftan itibaren (İlkokul 2.3.4., Ortaokul 5.6.7.8., Lise 9.10.11. sınıflar için) KABUL VE BURSLULUK SINAVI YAPACAKTIR.

Bu hayallerimize ve ”GELECEĞE DOKUNMA” projemize katılmak isteyen tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

Güzel bir gelecek bütün çocuklarımızın hakkıdır.

Başvuru ve bilgi İçin ;

www.izmiryenisistemlikoleji.com

TEL : 0.232.238 80 02 – 0.232.285 49 22

Bir cevap yazın