Magazin

Yeni dizi Babil ne zaman başlayacak? Babil dizisi oyuncuları kim ve konusu ne olacak? İlk fragman

Ay Yapım’ın yeni dizisi Babil, efsane olmaya geliyor. Yayınlanmaya başlamadan çok önce güçlü oyuncu kadrosu ve yapımcılarıyla dizi severlerin dikkatini çekmeyen başaran Babil dizisi hakkında bir çok soru sorulmaya başlandı. Peki Babil dizisinin oyuncuları kim? Babil dizisi ne zaman yayınlanacak? Hangi günler yayında olacak? İlk bölüm ne zaman yayında olacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Babil dizisi oyuncular

İşte dizi hakkında merak edilenler.

Ay Yapım’ın başarılı dizi projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Dizi severlerin heyecanla beklediği ve güçlü oyuncu kadrosuyla öne çıkan yeni dizi Babil, seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizide birbirinden ünlü isimler yar alıyor. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta’nın rol aldığı Babil dizisinin ilk fragmanı şimdiden sosyal medyayı salladı.

BABİL DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı Babil dizisi, Star TV ekranlarında 2020 Ocak ayında başlayacak. Yayınlanan ilk fragmanıyla oldukça beğenilen Babil, şimdiden rating rekorları kırmaya hazırlanıyor.

BABİL DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Dizinin yayınlanan ilk fragmanında göze çarpan detaylar arasında ise güçlü oyuncu kadrosu geliyor. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi isimlerin yer aldığı Babil’de, seyirciler adeta görsel bir şölen yaşayacak.

BABİL DİZİ KONUSU

Ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılıp 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Hayatı oldukça kötü bir yönde seyrederken eşi Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan, kendini bambaşka bir yolda bulur.

Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bir çok engelle karşılaşmak zorunda kalır. Bu yolda karşısında çıkan idealist ve zeki bir kadın olan Ayşe (Aslı Enver) İrfan’a yardım edebilecek mi?

Bir cevap yazın