Genel

Yaz Kış Giyilebilen Ferace Modası

Tesettür ferace kıyafetleri tesettürlü kadınların yaz mevsiminde çok fazla tercih ettikleri bir tesettür dış giyim kategorisidir. Tesettür giyim kişiler için çok uygun olan feraceler farklı model ve renklere sahiptir. Ferace parçaları tesettürlü kadınları hem şık bir görünüme sokmakta hem de şıklığın yanında rahat bir şekilde hareket edebilme fırsatı sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü kadınlar tesettür ferace modellerine çok fazla ilgi ve alaka göstermektedir.

Yazlık Klasik Tesettür Ferace Nasıl Kombinlenir?

Yazlık ferace modelleri çok fazla renk ve model alternatifleri dahilinde satışa konulmaktadır. Boydan düğmeli ya da fermuarlı şekilde de kullanılabilir. Seçilen tesettür ferace modelinin altına kesinlikle bir takım tesettür kıyafetleri tercih edilerek kombinlenmelidir. Yaz ayları için klasik ferace modelleri iç kısmına tercihen pantolon ya da etek üzeri uzun tesettür yazlık feraceler ile kombinlenebilir. Klasik feraceler ile en çok tercih edilen parçalar ise A kesim yazlık etekler, dökümlü salaş etekler ya da dökümlü oldukça rahat pantolonlar oluyor.

Tesettürlü kadınlar için yaz mevsiminde hem daha kolay hem de daha rahat kombinlenen parçalar arasında feraceler dikkat çekmektedir. Açık tonk renklerine sahip yazlık ferace modelleri bol kesime de sahip olması nedeniyle kadınları olduğundan daha da iri ve kilolu göstermektedir. Bu sebep ile kilo sorunu olan tesettürlü kadınlar koyu renklere sahip olan ferace modellerine yönelmeleri gerekmektedir. Onun dışında tesettür ferace seçimi her kadını hem şık hem de asil gösterecek tesettür giyim modelidir.

 Klasik Tesettür Feraceler İle Ayakkabı Kombini Nasıl Yapılır?

 Klasik ferace modellerini seçen tesettürlü kadınlar babet ya da topuklu ayakkabı tercihinde bulunmalıdır. Bu sayede kombin uyumlu ve şık bir görüntü kazanacaktır. Bunun yanı sıra spor ferace ürünü tercih ediliyor ise spor ayakkabı ile uyumlu kombin oluşturulmalıdır. Örneğin şık ve klasik bir görünüme sahip ferace tercih ettiğinizde altına giydiğiniz spor ayakkabı bu uyumu bozacaktır ve kötü bir görünüm sağlayacaktır. Topuklu ayakkabı seçiminde ise kalın topuk yerine ince ve kısa bir topuk tercih ederseniz daha klasik aynı zamanda şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.