Yaşlanmaya Dur Demeye Ne Dersiniz?

Yaşlanmaya Dur Demeye Ne Dersiniz?

Sponsorlu içerik:

Cildimiz her geçen yaşımızda biraz daha yıpranmakta ve yaşlılık belirtileri baş göstermektedir. Bizlerde bu görünümü yok etmek, daha genç ve dinamik gözükmek için pek tabi ki bazı önlemler almalıyız. Bugün sizlere AslaVital markasının yaşlanma karşıtı nemlendirici kreminden bahsedeceğiz.

İçeriğinde Gatulin, Padurea Craiului Dağlarından Gelen Özel Kil, Ferulik Asit + A ve E vitamini sebzeli fitohormonlar, Boswellia Serrata, doğal yağlar (karite yağı, soya yağı, skulan) bulunan yaşlanmaya dur diyen mucizevi kremimiz.

Gelin beraber bu mucizevi kremimizin içeriğindeki sihirli malzemelerin ne işe yaradığına beraber göz atalım.

Gatulin İçerisinde;
Acmella Oleraceea özü (dişotu tohumu) çok amaçlı şifalı bitki diye adlandırılır. Doğduğu ve büyüdüğü yere Güney Afrika diyebiliriz. Neden dişotu demişler peki, genellikle diş ağrısı çekenlerin ağrıyan bölge üzerine uygulandığında ağrıyı azalttığı ve özellikle bizi ilgilendiren kısım ise kas gevşetici özelliği bulunmasıdır.
Gatulin’in kendisi Reunion Adalarında yetişen bir bitkidir. Gatulin yüzde oluşabilecek ani ve istenmeyen etkilerin olma olasılığı ortadan kaldırır ve uygulandığı andan itibaren hissedilebilir bir rahatlatıcı etkiye sahip olmasını sağlar.

Padurea Craiului Dağlarından Gelen Özel Kil;
Bu özel kil içerisinde kalsiyum, çinko ve selenyum içermektedir. Hepimiz kalsiyum ve çinkonun ne işlere yaradığı konusunda bir bilgiye sahibizdir. O yüzden bu özel kilin içinde bulunan Selenyuma biraz değinmek istiyorum. Selenyumu son zamanlarda “kanser” ve “koruyucu” kelimelerinin bulunduğu cümlelerde duyuyoruz. Peki neden? Selenyum vücudu toksinlerden arındıran enzimlerin baş yardımcısıdır. Aynı zamanda DNA metabolizmasında, karaciğer ve pankreasın fonksiyonlarını yerine getirmesinde önemli rol oynar. Bunların yanı sıra gelelim kanserdeki rolüne. Uzun yıllar süren araştırmalar deneyimlemeler söz konusu olmuştur bu sonuçları ortaya çıkartabilmek için ve sonuçlar gerçekten insanın içini umutla kaplar cinsten. Belli miktarlarda alınan selenyum sayesinde %60-%65 arası daha az prostat tümörü, %55-%60 arası daha az kolon kanseri, %45-%50 arası daha az akciğer kanseri ve kanserden ölüm oranlarını da %35-%40 arası azalttığı görülmüştür. Diğer tüm simi kötü olan hastalıklarımıza ışık olması umuduyla deyip selenyum bilgilerine burada noktayı koymaktayım.
Bu kil önemli antitoksik ve emici güce sahiptir. -Antiseptik, iyileştirici ve sakinleştirici özelliklere sahiptir. UV ışınlarını doğal olarak filtreler.

Ferulik Asit + A ve E vitamini sebzeli fitohormonlar;
Ferulik asit, UV ışınlarının hücreye erişimini engeller. İnce çizgiler azalır, derin kırışıklıklar onarılır, leke pigmentleri azalır, esneklik artar, cilt derinlemesine yeniden yapılandırılır ve yeniden oluşum gösterir. 

Boswellia Serrata, doğal yağlar (karite yağı, soya yağı, skulan)

Yoğun hücresel yeniden oluşum etkisi vardır. Hücresel metabolizmayı harekete geçirir, cildi besler, yeniden oluşum sağlar ve korur. Uluslararası bir grup bünyesinde klinik çalışmalar yapılmış ve sonuç olarak kırışıklıkları gidermekte kısa sürede etkiye sahip olduğu gözlemlenmiştir. Düzenli kullanımdan 10 gün sonra gözle görülür iyileşmeler gözlemlenmiştir.

İçeriği bu kadar zengin olan kremimizi düzenli kullandığımızda yaşlanmanın bir sonucu olan yüz, boyun ve dekolte bölgesi kırışıklıklarını kremimizi kullanmaya başladığımız ilk 10 günün akabinde gözle görülür şekilde iyileştiğini hepimiz deneyimleyeceğiz.

Bu içeriklerden sonra gayet kolay olan kullanımımıza, sabahları ve akşamları; yüzümüze, boynumuza ve dekolte bölgemize uygulayalım.

Ve yaşlanmaya bir dur diyelim.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 17:15
YORUM EKLE