Uzak durulması gereken erkek tipleri hangileri? Sorun yaşayabileceğiniz erkekler...

Annelerimiz bizi kötü erkeklerden uzak durmamız konusunda uyarsa da bazen yönlendirilmeye ihtiyaç duyarız. Siz siz olun bu tip erkeklerden uzak durun. İşte uzak durulması gereken erkek tipleri

Uzak durulması gereken erkek tipleri hangileri? Sorun yaşayabileceğiniz erkekler...

İşte uzak durulması gereken erkek tipleri

1 - İlişkisi henüz bitmiş erkekler
Bir ilişki bittikten sonra herkesin biraz zamana ihtiyacı vardır. Aksi halde önceki ilişkinin yaralarını saran kız konumunda olabilirsiniz. Henüz bitmiş ilişkiden sonra toparlanma süreci her iki taraf için de gereklidir. Ve ilişkisi yeni bitmiş bir erkekler kuracağınız ilişki muhtemelen geçici olacaktır.

2 - Sürekli ilişkisi olan erkekler
Bu tip erkekler en tehlikelilerdir. Keza, sürekli ilişki içinde olurlar ve ilişkileri bir kaç aydan uzun sürmez. Yalnızlıktan korkan bu erkekler bir ilişkiden diğerine atlar dururlar. Bir ilişkide kalıp sorunları düzeltmek onlar için sıkıntılıdır.

3 - Kontrol manyağı erkekler
Bu tip erkekler çabuk sinirlenir ve beklenmedik anlarda aşırı tepki verirler. Sosyal ortamlarda istenmeyen durumlar yaşamaktan kaçınmak istiyorsanız bu tip erkeklerden uzak durun. Sizi kontrol etmeyi, sabırsız tavırları, öfke krizleriyle başarabilirler. En iyisi başlamadan bitirin.

4 - Ana kuzusu erkekler
Aile bağlarının güçlü olmasında hiç bir yanlış yoktur. Bir erkek annesine yakın ve saygılıyla bu size de saygılı ve yakın olacağı anlamına gelir ve bu isteyeceğiniz bir şeydir. Bununla birlikte, baş başa kaldığınızda en çok konuştuğunuz konu annesiyle, ilişki dinamiklerinizde annesinin kontrolünü hissediyorsanız ve planlarınız son dakika annesi tarafından iptal ediliyorsa, bu iyiye işaret değildir.

5 - Narsist erkekler
Bu erkekler dış görünümü konusunda takıntılıdır. Her konuda odak noktası olmak isterler. Onlara ilişkinin merkezi olmak yetmez, girdiğiniz her ortamda yıldız olmak isterler. Gelecek planlarınız onun doğrultusunda şekilleniyorsa, ilişkinizi gözden geçirmenizde yarar var.

6 - Cimri erkekler
Cimri erkekler kadar ne kötü olabilir ki! Bu tip erkekler 'Alman usulü' takılmaktan hoşlanır. Sizi yemeğe veya sinemaya davet ettiğinde masrafı paylaşmayı öneriyorsa, cimri bir erkekler birliktesiniz. Hatta bazen cüzdanını evde unutmuş oluyorsa... Gittiğiniz restoranın ne kadar pahalı olduğundan dert yanıyorsa, ömrünüzü cimri bir erkekler geçirmeye emin olup olmadığınızı kendinize sormalısınız.

7 - Aşırı kıskanç ve paranoyak erkekler
Bu tip erkekler en tehlikeli erkek tipidir. Başka erkeklere baktığınızı düşünüyor, sürekli sizi kontrol ediyor ve bunu sizi sevdiği için yaptığını söylüyorsa, inanmayın. Kendine güven konusunda eksiklikleri olan bu tip erkeklerin kıskanç ve paranoyak tavırlarının altında sizi sevdiği gerçeği yoktur. Ufak kıskançlıkları hoşunuza gitse de uzun vade de sizi ne kadar yıpratacağını görmelisiniz.

YORUM EKLE