“Tamirane On An Island - Vol.2” 3-4-5 Eylül’de, Bozcaada’da Müzik Severlerle Buluşuyor

“Tamirane On An Island”, bu sene de Kuzey Ege’nin en güzeli Bozcaada’da, Indie müziğin en iyi isimleriyle, eşsiz bir doğada, %100 müzik tutkunlarını bir araya getiriyor...

YAŞAM 08.08.2017, 15:38
“Tamirane On An Island - Vol.2” 3-4-5 Eylül’de, Bozcaada’da Müzik Severlerle Buluşuyor

Adanın en güzel zamanlarından birinde, bağ bozumu döneminde Bozcaada’nın Ayazma Koyu’ndaki Tarihi Manastır’ın bahçesine yerleşecek olan Tamirane, 3-4-5 Eylül 2017 tarihlerinde müzik ve doğa severleri önemli müzisyenler ve Tamirane lezzetleriyle Bozcaada’nın benzersiz atmosferinde bir araya getiriyor.

Ayazma Koyu’ndaki Tarihi Manastır’ın bahçesinde asırlık ağaçlar altında, ada kokuları içinde ve epik bir manzaraya karşı kurulacak olan samimi sahnede; Büyük Ev Ablukada, Lara Di Lara, Ceylan Ertem feat. Cenk Erdoğan, Gaye Su Akyol, Peyk ve Lahza, dinlemeye doyamacağınız müzikleriyle sahne alıyor. Konserler öncesi ve sonrasında ise müzikler, dj setleriyle müzikolog Murat Meriç, Alican Tezer, Muhsin Akgün ve Özerbey’e emanet. 

Bayram Tatilinde Bozcaada’nın Keyfini Harika Müzisyenlerle Çıkar! 

New York Times gazetesinin 2017 yılında dünya genelinde ziyaret edilmesi gereken 52 yer arasında gösterdiği Bozcaada, denizi, doğası ve samimi atmosferiyle, harika güzellikte. Tamirane, tüm bu güzelliklere sahip olan Bozcaada’ya bu yıl da müzik sefası yapmanız için harika müzisyenlerle dolu, Tamirane On An Island’ı ekledi! Bayram tatilinde nerede olursa ol, 3-4-5 Eylül’de Bozcaada'ya ve Tamirane On An Island'a uğramayı unutma.. 

“Tamirane On An Island Vol.2” / 3-4-5 Eylül 2017 / Bozcaada Program

3 Eylül’de Peyk ve Büyük Ev Ablukada Aynı Sahnede!

Yıllardır dinlemekten büyük keyif aldığımız alternatif müziğin öncülerinden ve “Don Kafa”, “Halim Yok” gibi şarkıların yaratıcısı Peyk, akustik performanslarıyla ortaya çıkıp elektronik müzikle yoluna devam eden ve sahne performanslarıyla geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Büyük Ev Ablukada, en sevilen şarkılarından oluşan akustik performansıyla aynı sahneyi paylaşıyor. Konserler öncesinde ve sonrasında ise 45’lik setleriyle nostalji uzmanı Murat Meriç ve Muhsin Akgün’ün setleri var.

3 Eylül 2017

18:00 – Muhsin Akgün   

20.00 – PEYK

22.00 – BÜYÜK EV ABLUKADA (Akustik)

23.30 – Murat Meriç

4 Eylül’de Lara Di Lara ve Gaye Su Akyol Peş Peşe!

Dingin yorumuyla insanın içindeki umudu yeşerten alternatif müziğin en özel isimlerinden Lara Di Lara ve “Develerle Yaşıyorum”, “Biliyorum” gibi nice şarkısını üstü üste defalarca dinleyip, sesine ve kendisine hayran kaldığımız Gaye Su Akyol, peş peşe Tamirane On An Island sahnesinde.. Müzik üstadı Alican Tezer ve sonrasında da müzikolog Murat Meriç’in enfes setleri de akşamın eğlence ve keyfini katlıyor.

4 Eylül 2017

18:00 – Alican Tezer

20.00 – LARA Dİ LARA

22.00 – GAYE SU AKYOL

23.30 – Murat Meriç

5 Eylül’de Usta Müzisyenler Aynı Sahnede!

“El Adamı”, “Uçurtma”, “Efsunlu Dünya” gibi şarkıları, sesi ve sahnedeki performansıyla gönlümüzde taht kuran Ceylan Ertem feat. Cenk Erdoğan konseri, Tamirane On An Island sahnesinden Bozcaada’nın eşsiz atmosferinde yankılanıyor. Öncesinde, Cenk Erdoğan ve

Mehmet İkiz’in bugüne kadar en iyi müzik projelerinin arasında yer alan ve büyülü bir müzikal çizgiye sahip Lahza Duo, ilham dolu performansı ile sahnede. Konserler öncesi ve sonrasında ise Özerbey ve “Turkish Funk” setleriyle bilinen Murat Meriç ilham seviyesini yükseltiyor.

5 Eylül 2017

18:00 – Özerbey

20.00 – LAHZA

22.00 – CEYLAN ERTEM feat. CENK ERDOĞAN

23.30 – Murat Meriç

Festivalin gerçekleşmesine katkı sağlayan kuruluşlar ve destekçiler :

Volvo, Karnaval Media Group

                     

Tamirane:

İlk 2008 yılında ‘Repair Yourself’ mottosu ile yola çıkan Tamirane, restoran, bar, konser ve etkinlik mekanı olarak; Uniq İstanbul’da yer alıyor ve son iki senedir Bozcaada’da “On An Island” festivalini gerçekleştiriyor.

Yenilikçi mutfağı, kendine has mimarisi, ulusal ve uluslararası yüzlerce yetenekli müzisyen ve performansa ev sahipliği yapan sahnesi ile geniş bir müdavim kitlesine sahip.

Yorumlar (0)