Örgü Modelleri İle Hem Vaktinize Hem de Sevdiklerinize Değer Katın

YAŞAM 02.11.2016, 23:35 31.08.2017, 17:14
Örgü Modelleri İle Hem Vaktinize Hem de Sevdiklerinize Değer Katın

Merhaba örgü örmeyi, el sanatları ve hobi gibi  el emeği gerektiren konularla uğraşmayı seven hanımlar ben Pınar. Çocuklarınız için el emeği örgü bere modelleri, sizin içinse örgü şal modelleri gibi konulardan biraz bahsedip bilgi vermek istiyorum. Örgü bilmeyenler için örgü nasıl yapılır, nereden öğrenilir? Örgü teknikleri nelerdir? Videolu anlatımlı örgü modelleri bulabilir miyim? En güzel örgü bere modelleri nasıl bulabilirim? Kendim için şal örmek istiyorum ama güzel örgü şal modelleri nasıl bulabilirim? Bebeğim için hem çok şirin hem de sıcak tutan örgü battaniye modelleri arıyorum ve örmek istiyorum ama model bulamıyorum veya nasıl öreceğimi bilemiyorum diyorsanız. Ve buna benzer sorularınız varsa yazımızı okumaya devam edin. Sizlere bu alanda tam bir kaynak niteliğinde olan www.elsanatlarivehobi.com sitesini tanıtıp bilgi vermek istiyorum.

Malumunuz havalar iyice soğudu ve kış geliyor. Demelerine göre bu kış daha soğuk olacakmış. Gerçi her kış böyle diyorlar ya neyse. Havalar soğuk olduğu için kış mevsiminde çok dışarı çıkılıp gezilmiyor. Evinin hanımı olan birçok kadın da uzun kış gün ve gecelerinde vakit değerlendirmek için örgü işlerine ilgi gösteriyor.  Aslında her anne kendi çocuğuna kendi elleri ile ördüğü örgü bere modelleri giydirmek ister. Ama her hanım örgü yapmayı bilmiyor veya çalıştığı için vakti olmuyor. Bu sefer de ev ekonomisine katkısı olması için kendi ele emeği olan örgü ürünlerini satan hanımlara yaptırıyorlar. 

İşte tam bu noktada www.elsanatlarivehobi.com sitesi devreye giriyor. Sitemizde hem birçok alanda örgü modelleri, hem resimli hem de videolu anlatımlı örgü eğitim konuları yer almaktadır. Örgü örmeyi öğrenmek isteyen hanımlar bu eğitim konularına bakabilir.

Benim vaktim yok ben nasıl yapabilirim

Benim vaktim yok ben nasıl yapabilirim diyorsanız da. Sitemizi ve facebook sayfamızı takip eden birçok örgücü hanım var onlarla irtibata geçmenize yardımcı oluyoruz ve onlara dilediğiniz örgü modelini ördürebilirsiniz. 

El sanatları ve hobi olarak başta örgü olmak üzere birçok el sanatları ve hobi alanında kaynak niteliğinde bir arşiv site oluşturmak. Bu düşünce ile yola çıktık. Aklınıza gelecek birçok alanda yüzlere örgü modeli, resimli ve videolu gösterimle yapılış konuları yer almaktadır.

Örgü ile yetenekleriniz keşfedin

Örgü örmek veya bir el sanatı dalıyla uğraşmak çok sağlıklı bir uğraş insanın zihnini çok güzel eğitiyor. Sanat icra ediyorsunuz. Örgü modeli çıkarmak için ilmek sayılarını hesaplıyorsunuz elleriniz çalışıyor.

Bence en önemlisi ise hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kendi ellerinizle bir şeyler üretiyor olmanız. İnsanın kendi el emeği ile yetiştirdiği bir şeyi yemesi veya giymesinin zevki bir başka oluyor. Çünkü bir kere örgü öğrendiniz mi yapabilecekleriniz tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlı. Bunu sitemizde kısa bir tur atınca yapılmış harika örgü modellerini görünce anlayacaksınız. Size bambaşka bir fikir daha sunmak istiyorum hanımlar. Sitemizde çok güzel örgü çanta modelleri yer almaktadır. Hanımlar olarak bildiğiniz gibi çanta ve ayakkabı tutkumuz var. Öyle güzel örgü çanta modelleri var ki görünce şaşırırsınız. Yukarıda resmini paylaştığım bu örgü çanta modeli sitemizde takipçilerimiz tarafından çok sevilen bir örgü çanta modelidir. Hatta İspanyol bir tasarımcı tarafından yapılan el örgüsü ve makine nakışı teknikleri ile yapılmış örgü ayakkabı modelleri bile var. Aşağıda zaten bahsettiğim ayakkabı modellerinde bir kesit görebilirsiniz. Evet, hanımlar sizde kendinize güzel bir uğraş ve hobi arıyorsanız örgü öğrenebilirsiniz. Veya kendiniz ve sevdikleriniz için el emeği bir hediye yapmak istiyorsanız. Biz el sanatları ve hobi olarak elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya hazırız. Yukarıda bahsettiğim örgü modelleri ve yapılış konularından çok fazlası için sizleri sitemizi ziyarete bekliyoruz. Sitemizde sadece örgü konuları yer almamaktadır. Birçok kurdele nakışı konuları yer almaktadır. Dediğim gibi el sanatları ve hobi alanında 1 numaralı kaynak site olmak istiyoruz ki hobici ve örgücü hanımlara daha faydalı olabilelim. Sitemizi beğenirseniz bizi facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamızı sitemizde bulabilirsiniz.
Kendinize iyi bakın sizi bekliyoruz.  Sevgilerle Pınar


 
 

Yorumlar (0)
20°
açık