Medyum İbrahim Hoca Röportajı

Medyum İbrahim Hoca Röportajı

Sponsorlu içerik

Medyum İbrahim Hoca hakkında Röportaj büyü ve aşk büyüsü hakkında merak edilen tüm soruları bu haberimizde cevaplıyor. Aşk büyüsü yapmadan iki kişi arasına muhabbet sağlamak mümkün mü? Vefk nedir? Nasıl yapılır, Bağlama büyüsü günah mı? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bu yazımız da bulabilirsiniz.

Medyum İbrahim Hoca Alanında Uzman ve Dualı vefkler ile aşk büyüsü yapmadan kişiler arasına muhabbet celbi sağlıyor. Bağlama büyüsü ve büyü gibi şeylerin haram olduğunu söyleyen İbrahim Hoca dualar ve vefk ilmiyle sevdiğiniz ile aranıza muhabbet sağlamanın mümkün olduğunu açıkladı.

Medyum İbrahim hocanın Röportajı; Büyü yaptırmadan Dualı vefkler ile sevdiğini kendine bağlamak için yapılacak özel şeyler var bunlar kişiye özel yapılır. Büyü yapmadan bu manevi yöntemler kişiye tesir ederse, istenen iki kişi arasına muhabbet sağlanabilir. Büyü yapmak ve yaptırmak haramdır. Aile içine eşler arasına muhabbet için okunacak dualar vardır, bunları işin ehli bir hoca kişiler arasına niyet ederek okursa büyük muhabbet hasıl olur. Vefk ilmi ile kişilerin muratlarına uygun özel tılsımlar hazırlanır bunlar büyü değildir kasemler ve dualar şeklinde yazılar ve misk amber gibi özel tütsüler ile tütsülenerek yapılır.

Etkisi ve tesiri tamamen kişilerin inancına bağlıdır. Aşk büyüsü ve Büyülü yöntemler kullanılmadığı için kişiler de olumsuz etkisi de olmaz. Vefkler gül yağı misk ve amber ile özel mürekkep yapılarak yazılır. Bazı vefkler 3 gün veya 7 gün sürüyor, vefklerin etkisi 7.günden itibaren başlıyor ve kişiler arasında muhabbet ve görüşme hasıl oluyor. Bu işlemleri aşk büyüsü ile karıştırmamak lazım, çünkü büyülü yöntemlerin kullanılmadığı bir işlemdir bunlar.

Bağlama büyüsü ile yapılan şeyler eşler arasına dahi yapılsa günahtır. İbrahim hoca büyü yapmanın haram olduğunu büyü yapmadan da sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamanın ve dikkatini üzerinize çekmenin yöntemleri olduğunu açıkladı. Konuyla ilgili Bağlama büyüsü yaptırma dan gerçek bir aşk muhabbet celbi isteyenler kendisine ulaşırsa umduğundan daha iyi bir sonuç alacaklardır.


Kaynak: www.medyumhizmeti.com - İbrahim Hoca Dertlerinize deva! Merak Ettikleriniz için 7/24 İnternet adresinden kendisine ulaşabilirsiniz.

- Ege Haber
YORUM EKLE
banner486
HABERLER