'improvement.alsancak' misafirlerini bekliyor!

'improvement.alsancak' geçtiğimiz nisan ayında kapılarını açtı. Marka sahibi Burak Genç, şehrin hemen her kokteyl barına danışmanlık vermiş, barmenlerini yetiştirmiş. 'improvement.alsancak'ta tüm aromaları kendileri üretiyorlar ve ürettikleri yeni tatları menülerinde kullanıyorlar. ‘Minimal’ yapısıyla improvement.alsancak, Alsancak'ta misafirlerini tadıma ve etkileşime bekliyor. 

YAŞAM 12.11.2019, 16:54
'improvement.alsancak' misafirlerini bekliyor!

Geçtiğimiz nisan ayında açılan improvement.alsancak, aslında kokteylleri ile meşhur. 

Marka sahibi Burak Genç, şehrin hemen her kokteyl barına danışmanlık vermiş, barmenlerini yetiştirmiş, tabiri caizse şehrin kokteyl kültürüne dokunmuş biri. 

Hal böyle olunca da mekan kokteylleri ile ön plana çıkıyor. Bunun yanında mekanda sergiler söyleşiler hiç eksik kalmıyor. Şehrin başarılı sanatçılarının tasarımları veya eserleri dönem dönem improvement.alsancak duvarlarında sergileniyor. 

YENİ TATLAR ÜRETİLİYOR

Menüsünde sadece kendi ürettiği ürünler var. Tüm aromaları kendileri üretiyorlar ve ürettikleri yeni tatları menülerinde kullanıyorlar.

Yemek menüsünde ise inanılmaz dokunuşlar: Kumkat soslu tavuk, baharatlı taco cips, parmesanlı cevizli ızgara kuşkonmaz, favorimiz. 

Mekanın en büyük hedefilerinin başında, şehre karakter sağlayan bir oluşum olarak anılmak. Ürettiği ve katkı sağladığı dinamikleri insanlarla paylaşmaktan büyük keyif alan işletme sahipleri, her yeni günde heycanla dükkanlarını açıp, yeni kurguların peşinde olduğunu söylüyorlar.  

‘Minimal’ yapısıyla improvement.alsancak, Alsancak'ta misafirlerini tadıma ve etkileşime bekliyor. 

Adres: 1389 sokak no.1/c kültür mahallesi alsancak

No: 05069564655

Yorumlar (0)