Hiçbir Zaman Unutulmayacak 5 Görkemli Düğün

Hiçbir Zaman Unutulmayacak 5 Görkemli Düğün

Düğünler çiftlerin hayatlarındaki en mutlu anlardan birisi olarak görülür. Hayatlarını bir ömür boyu birleştirmeye karar vermiş olan çiftlerin mutluluklarına sevdiklerini herkesin şahit olmasını isterler. Özellikle nişanda takılmış pırlanta yüzüğün belki de bir ömür boyu çıkmayacak olan alyans ile yer değiştirmesini yarattığı heyecan görülmeye değer bir içimde güzel oluyor.

Ancak bazı ünlüler var ki durumu sade bir düğün olmaktan çıkarıp bambaşka bir boyuta taşıyorlar. Sade bir alyans ile yetinmemiş bu insanların düğünleri unutulmaz bir hale almış bulunuyor. Biz de sizler için yıllar boyunca unutulmayacak 5 düğünü bir araya getirdik.

1- Prens William - Kate Middleton

İngiltere Prensi William ile sevgilisi Kate Middleton 2012 yılında yaklaşık 2000 kişinin katıldığı gösterişli bir düğün ile evlendiler. Çift bu düğün tam 33 milyon dolar harcamıştı. Düğün öylesine popüler olmuştu ki dünya çapında 2 milyar kişi bu anı canlı izledi ve kraliyet ailesinin yeni gelini Kate Middleton’un gelinliği birçok kadın için ilham kaynağı oldu.

2- David Beckham - Victoria Beckham

Dünyanın en fazla konuşulan çiftleri arasında olan David ve Victoria Beckham, 1990 yılında İrlanda’da tuttukları bir kalede yaptıkları şık düğün ile evlendiler. Düğüne yalnızca 29 davetli katılabilmiş ve David Beckham’ın hayatının aşkının parmaklarına alyans taktığı ana şahit olabilmişti.

3- John F. Kennedy - Jacqueline Bouvier

Amerika Birleşik Devleti tarihinin 35. Başkanı olan Kennedy 1953 yılında unutulmayacak bir düğün ile dünya evine girerek eşine sadece alyans vermek dışında farklı bir konsept sunan isimler arasında yer alıyor. Düğünü unutulmaz kılan durumlardan biri ise her bir detayın farklı tasarım ekipleri tarafından hazırlanmış olmasıydı.

4- Tom Cruise - Katie Holmes

İkilinin ilişkileri gibi düğünleri de dönemin en çok konuşulan olayları arasında yer aldı. Tom Cruise’un milyon dolarlar harcadığı düğün İtalya’da yapılmış ve Andrea Boccelli düğünde sahne almıştı. Yıllar boyu unutulmayacak bir organizasyon ile evlenen çift 2012 yılında

ayrılmışlardı.

5- II.Elizabeth - Prens Philip

İngiliz kraliyet ailesinin en önemli ismi olan Kraliçe Elizabeth 1947 yılında yapılan bir düğün ile Yunan prensi ile dünya evine girmişti. Öyle ki aradan onca yıl geçmesine rağmen düğün hala unutulmazlar arasında yer alıyor. Düğünün en dikkat çekici noktası ise Elizabeth’in duvağı olmuştu. Kraliçe Victoria döneminden kalma kolyenin pırlanta aksesuarları ile duvak süslenmiş ve göz alıcı bir hale getirilmişti.

Elbetteki unutulmaz bir düğün yapabilmek için milyonlarca lira harcamanıza gerek yok. Sade bir alyans ve birbirini seven iki kalp yeterli. Ancak yine de fazlasını istiyorsanız alyans yerine zümrüt yüzük tercih edip farklı ve unutulmayacak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Birbirinden şık zümrüt yüzük modellerine Assos Pırlanta üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2018, 01:01
YORUM EKLE