GittiGidiyor, WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) yararına koşacak

Sosyal sorumluluğa ve toplumsal faydaya verdiği önemle dikkat çeken Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, Vodafone 41'inci İstanbul Maratonu'na WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) yararına katılacak. Şirket çalışanlarının bireysel olarak toplayacağı bağışlar, WWF-Türkiye'nin Doğa Öncüleri Gençlik Programı için kullanılacak.

YAŞAM 01.11.2019, 12:52
GittiGidiyor, WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) yararına koşacak

E-ticaret sektörüne sunduğu yeniliklerin yanı sıra sosyal sorumluk konusundaki duyarlılığıyla da öne çıkan Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, 3 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan Vodafone 41'inci İstanbul Maratonu'nda WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) yararına koşacak. Şirket çalışanlarından oluşan 45 kişilik GittiGidiyor Koşu Grubu, maratonun 15 kilometre yarışına katılacak.

 


GittiGidiyor çalışanlarının bireysel olarak Adım Adım platformu üzerinden toplayacağı bağışlar, WWF-Türkiye'nin Doğa Öncüleri Gençlik Programı'na destek vermek üzere kullanılacak. WWF-Türkiye Doğa Öncüleri Gençlik Programı ile ortaokul ve lise öğrencilerinin doğayı yaşayarak, severek öğrenip korumalarının yanı sıra grup halinde proje geliştirme ve yönetmede deneyim kazanarak toplumsal dönüşüm ve değişime de öncü olmaları amaçlanıyor.
 
GittiGidiyor hakkında

2001 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. 26 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50 kategoride 15 milyon ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Saniyede 1 ürünün satıldığı site, 10 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla satışının %55'ini mobilden gerçekleştirmektedir. Great Place to Work tarafından belirlenen Türkiye'nin En İyi İşverenleri-2019 listesinde 1'inci olan GittiGidiyor, işyerinde çeşitlilik politikası ve uygulamalarıyla Diversity Özel Ödülü'nü de almaya hak kazanmıştır. www.gittigidiyor.com
 
 
WWF-Türkiye hakkında
WWF-Türkiye dünyanın en büyük, deneyimli ve bağımsız doğa koruma kuruluşlarından WWF (Dünya Doğayı Koruma Vakfı) ağının bir parçasıdır. Beş milyonu aşkın destekçiye ve 100'den fazla ülkede etkin bir küresel ağa sahip WWF'in misyonu; dünyanın biyolojik çeşitliliğini koruyarak, yenilenebilir kaynakların sürdürülebilirliğini sağlayarak, kirlilik ve aşırı tüketimin azaltılmasını teşvik ederek gezegenimizin doğal çevresinde bozulma sürecinin önüne geçmek ve insanın doğayla uyum içinde yaşadığı bir geleceğin kurulmasına katkıda bulunmaktır. www.wwf.org.tr

Yorumlar (0)