ÇAĞIN MOBİLYA MODOKO’DA

YAŞAM 11.08.2017, 13:31
ÇAĞIN MOBİLYA MODOKO’DA

1970 yılında ofis mobilyaları üretim amacıyla kurulan ve 47 yıldır kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Çağın Ofis Mobilyaları yeni mağazasıyla İstanbul Anadolu yakasının mobilya merkezi olan MODOKO’da açıldı.

Modüler mobilya ve VIP ofis mobilyalar üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmış olan Çağın Ofis Mobilyaları mağaza sayısını her geçen artırmaya devam ediyor.

Şirket Genel Müdürü Mutlu Deveci yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz. Firmamız, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir. Çağın Ofis Mobilyaları; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz. Türkiye ofis mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, yurt içinde de sürdürürken Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Bütün bunların yanında da ülke içindeki mağaza sayımızı hızla genişletmeye devam ediyoruz.”

Halen Ankara, Maltepe ve Masko gibi önemli noktalardaki mağazalarıyla hizmet sunmaya devam eden Çağın Ofis Mobilyaları Türkiye’nin her noktasına kargo ücreti olmaksızın teslimat yapmaya devam ediyor. Firma ayrıca yenilenen web sitesinde de online alışveriş imkanı sağlıyor.

Yorumlar (0)
20°
açık