Bu kadarı da pes artık dedirtti! Kızını ne karşılığında pazarladı?

Anne Georgina ise kızının daha 18 yaşındayken 50 yaşında bir sevgili bulup, striptiz yapmaya başladığını ve bu sayede ameliyat parasını ödediğini söylüyor

YAŞAM 11.04.2019, 10:38
Bu kadarı da pes artık dedirtti! Kızını ne karşılığında pazarladı?

41 yaşındaki Georgina Clarke ve kızı 23 yaşındaki Kayla Morris görünüşlerini mükemmelleştirmek için bugüne dek 60.000 £ (500 bin lira) harcadı.

Georgina Clark ve kızı Kayla'nın ilişkisi bir anne kız ilişkisinden biraz farklı. Anne ve kızı estetik bağımlısı ve Kayla ilk estetiğini 11 yaşında yaptırmaya başlamış.

Estetik operasyonlar karşılığında kızının erkeklerle yatmasına izin veriyor!

Bütün ameliyat masrafları kızı tarafından karşılanan Georgina "Kızımın kendisine yaşlı ve zengin bir sevgili bulması ya da striptiz yapması umrumda değil. Biz hayalimizi yaşıyoruz. Gerçekten onunla gurur duyuyorum. Kayla gibi bir kızım olduğu için çok şanslıyım." dedi.

11 yaşında göğüslerini büyüttürdü!

Kayla Clark 11 yaşındayken annesine gidip meme büyütme ameliyatı olmak istediğini açıkladı. Anne Georgina ise bu teklifi duyunca çok mutlu olduğunu söylüyor,

Tekrar tekrar dudaklarımızı yaptırıyoruz!

Kayla, "Anneme hadi gidip dudaklarımızı yaptıralım diyorum. Tekrar tekrar yaptırıyoruz. Bu bizim için bir bağımlılık gibi." diyor.

''Bu benim vücudum ve ben böyle seviyorum''

Kayla, bu kadar çok ameliyat olmanın risklerini pek düşünmediğini söylüyor ve "Brezilya poposu ameliyatı, meme büyütme, defalarca dudak silikonu, liposuction, yağ transferi ameliyatları oldum. Bu benim vücudum ve ben böyle seviyorum. Bu sahte duruş hoşuma gidiyor. Herkesin tipi olmak zorunda değilim." diyor.

Striptiz yapıp estetik parasını ödüyor

Anne Georgina ise kızının daha 18 yaşındayken 50 yaşında bir sevgili bulup, striptiz yapmaya başladığını ve bu sayede ameliyat parasını ödediğini söylüyor. İkili kısa bir zaman önce bir televizyon programına da çıktı.

Yorumlar (0)