21 Ekim 2019 - Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

"21 Ekim günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 21 Ekim günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Önümüzdeki günlerde hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 21 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Oğlak burcu 21 Ekim yorumu ne söylüyor? Akrep burcunu 21 Ekim günü neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız..."

YAŞAM 21.10.2019, 12:31
21 Ekim 2019 - Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün iş rutininizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Koşullarınız maalesef pek ümit verici değil. Bugünü fazla zorlamayın çünkü yapacağınız işlerde başarılı olma ihtimaliniz çok düşük. Agresif tavırlar sergilememeye çalışın ve sinirinizi geçirecek şeyler bulmaya çalışın. Yardım istemekten çekinmeyin.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Günü sorunları çözerek bitirmeniz olası görünüyor. Krizlere hazırlıklı olun. İçinde bulunduğunuz durumları abartmamaya özen gösterirseniz, yorucu bir günün akşamında güzel sürprizler sizi bekliyor olacak. Stres sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Dikkatli olun.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Son derece formdasınız. Başarı bugün sizin yanınızda. Bu olumlu enerjiyi hayatınızda yapmak istediğiniz değişimler için kullanmaya çalışın. İşinize odaklanırsanız şansınızın da yardımıyla çok olumlu bir dönüşüm yaşaya bilirsiniz. Elinizi neye atsanız başarı oranınız çok yüksek. İyi değerlendirin.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sınav günü sevgili yengeçler. Ama siz her zamanki gibi kendinize güvenin. Altından kalkabilirsiniz. Başkaları ne söylerse söylesin, siz sezgilerinize ve yeteneklerinize güvenin. İçinde bulunduğunuz zor durumu düzeltmek içinse şans zaten sizden yana.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Enerji dolu bir güne hazırlıklı olun ve bu enerjiyi doğru kullanın. Eğer doğru kanalize olabilirseniz daha önce hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanız söz konusu. Maddi manevi doruğa ulaşabileceğiniz günlerin başındasınız. Endişelere kapılıp bu olumlu dönemi mahvetmeyin.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

İyilik meleği olmaya hazır mısınız? Bu günlerde sizden yardım talepleri artabilir ve bu sizi fazlasıyla yorabilir. Ancak verdiği içsel huzur sizi mutlu edecek. Ama başkalarını düşünürken kendinizi ve hedeflerinizi unutmayın. Başarı sizinle beraber.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Atılım zamanı sevgili Terazi. Uzun zamandır çabaladığınız konularda atılım yapabilirsiniz. Çevrenizden de alacağınız desteklerle farklı ve güzel sonuçlara hazırlıklı olun. Kendinize güvenin ve ne istediğinizi bilen bir tavırla hareket edin. Çünkü sonuçlar sizi çok mutlu edecek.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Parlamaya hazır olun. Gerek iş gerekse sosyal çevrenizde bir yıldız gibi parlayacaksınız. Zaman takım çalışmalarına önem verme zamanı. Elinizi attığınız her işi başaracak ve işlerin bu kadar yoluna girmesine şaşıracaksınız. Keyfiniz gayet yerinde olacağından, istediğiniz her şeyi gerçekleştirme potansiyeline sahip olacaksınız.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Kendinizi ihmal ettiğiniz bir zaman dilimindesiniz. Buna artık son verme zamanı. Enerjinizi doğru kullanırsanız, başkalarının dikkatini çekmeniz olası. Aşkta ve işte istediğiniz sonuçları alacaksınız. Doğru beklentiler içerisinde olmanız çok önemli. Sağlığınız bu ara biraz daha özen istiyor.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Bakış açınızı biraz değiştirmeniz gereken bir gündesiniz. Çünkü bugün bazı sorunlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak doğru bakış açısıyla bunların üstesinden gelebilirsiniz. Başkalarını suçlamak yerine empati yeteneğinizi geliştirmeye çalışmak size iyi gelecek.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

İyi bir gün sevgili Kova. Sorun yaşadığınız birçok konuyu olumlu bir şekilde sonuçlandırma şansınız olacak. İş yerinizde takdir edilmek size ayrıca motivasyon sağlayacak. Her zamanki özgüveninizle konulara yaklaşırsanız başarılı olmanız kaçınılmaz.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Hayal kırıklıklarıyla dolu bir gün sizi bekliyor. Uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz bir konuda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Siz yine de moralinizi bozmayın. Unutmayın ki hayatta her şey için ikinci bir seçenek mutlaka vardır.

Yorumlar (0)