21-27 Ekim Haftalık Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

21-27 Ekim haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Bu hafta hangi burçlar için olumlu geçecek? Balık burcu 21 Ekim haftası yorumu ne söylüyor? Terazi burcunu 21 Ekim haftası neler bekliyor? İngiliz Astrologdan, bu hafta burç yorumları.

YAŞAM 21.10.2019, 13:08
21-27 Ekim Haftalık Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

Koç Burcu

Güneş tutulmasıyla başlayan bir haftadayız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Aşk hayatınızda durağan günler bitecek ve oldukça hareketli zamanlara başlayacaksınız. Hayattan beklentileriniz bir anda değişmeye ve şaşırtıcı şekilde düzelmeye başlayacak. Aşkta beklenmedik gelişmeler yaşamaya başlayacaksınız. Sanatsal işler, spor faaliyetleri önem kazanıyor. Riskli işlere girişeceksiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.

Bu dönemde sağlığınız ayrıca önem göstermeye gayret edin. Aileniz ve varsa çocuklarınızla ilgilenmeniz, bazı konularda onlar adına karar vermeniz gerekebilir.

İşerinizi aşka dalıp ihmal etmeyin zira tutulan Güneş sizi bu konularda biraz zorlayacak. Ancak hemen karamsarlığa kapılmayın. Geleceğe yönelik attığınız tüm adımlar tam olarak yerini bulacak.

Boğa Burcu

Tam Güneş tutulması size iyi gelecek sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hayatın tüm getirilerine karşı esnek olacaksınız. Hatta bu tutulmada elinizde olmadan gerçekleşen hayatınızdaki değişimlerden zevk bile alabilirsiniz. Olumsuz şeyler olsa dahi kolay kabullenecek ve bardağın dolu tarafını görebileceksiniz.

Yalnızların kapısını aşk çalabilir. Birlikteliği olanlar tutku dolu anlar yaşayabilir. Ama siz yine de aşka fazla kaptırıp ailenizi ihmal etmeyin. İlgisizlikten dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Genelde çok üşüyen bir burç olduğunuzu da aklınızdan lütfen çıkarmayın. Havanın soğumaya yüz tuttuğu şu günlerde kendinizi ekstra dikkat edin. Önleminizi baştan alın. Ciddi sağlık sorunları olanlar içinse olumlu gelişmeler, müjdeli haberler söz konusu.

İkizler Burcu

Güneş Tutulması aile evinizde sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta gündeminizi aileniz varsa çocuklarınız baya bir meşgul edecek.

Sosyal çevre ilişkilerinizin de sınavdan geçeceği günler olduğunun altını çizmeliyiz. Özellikle maddi konular sizi zorlayabilir. Özel ilişkileriniz de ise iyileşme göreceğiniz bir dönem. Sadece tepkilerinizi kontrol etmeye çalışın.

Hafta sonuna doğru ortak parasal sıkıntılarınızı atabilirsiniz.

Bu dönem kendinizi daha iyi ifade edebilecek ve bundan keyif alacaksınız.

Yengeç Burcu

Bu haftanın her konudaki en şanslı burçlarından birisiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Tam Güneş tutulması maddi konularınızı hızlandırıyor. Yepyeni iş tekliflerine ve fırsatlarına hazırlıklı olun. Çok güzel gelişmeler sizi bekliyor.

Sağlığınızın da en az işiniz ve maddi durumunuz gibi iyiye gitmesi söz konusu. Kronik rahatsızlıklarınızdan kurtulmanız ya da farklı tedavilere başlamanız olası.

Yıl sonuna doğru artık hayatınızda yolunda gitmeyen her şeyin düzeldiğinin belirtilerini bu haftadan itibaren almaya başlayacaksınız.

Ailenizle aranız hiç olmadığı kadar iyi olacak. Her şeyin teker teker yoluna girmesine şaşıracaksınız. Aşkta beklentilerinizin karşılığını tam olarak bulamasanız bile ilgi odağı olmaya devam edeceksiniz.

Aslan Burcu

Yeni bir başlangıca hazır mısınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar? Yeni, farklı, sürprizli olan her şey fazlasıyla ilginizi çekecek ve hatta tam da böyle istediğiniz gibi bir iş karşınıza çıkacak.

Son dönemlerde maddi açıdan fazlasıyla yıprandınız. Ama artık bunun sonuna geldiğinizi ve beklentilerinizi çok üstünde gelirler elde edeceğinizin müjdesini vermek isteriz.

Aşk hayatınızda ise, sorunlu giden ilişkilerin son kullanım tarihinin bu hafta olduğunu söylemeliyiz. Yenilenme sürecinde ilişkinizi de gözden geçirecek ve her bitişin yeni bir başlangıç olduğunu düşünerek hareket edeceksiniz.

Ailenizle aranızda esen soğuk rüzgarlar da artık son bulacak. Hiç olmadığınız kadar sıcak ilişkiler içerisinde olacaksınız.

Varsa çocuklarınızın eğitimiyle ilgili bazı pürüzlerle ilgilenmek zorunda kalsanız da bu haftanın en kötü tarafı bu küçücük sorunu çözmek olacak.

Başak Burcu

Bu haftaki Güneş tutulması sizi biraz zorlayacak açıkçası sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı fazlasıyla sıkabilir. Olabildiğince riskten uzak durmaya çalışın.

Hem işinizle hem de ailenizle ilgili asabiyete karşı dikkatli olun. Kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu dönemi sakin kalarak ve çevrenizde güvendiğiniz insanlardan destek alarak atlatmaya çalışın.

Her şeyi yanlış anlayabilir ya da yorumlayabilirsiniz.

Aşk ilişkilerinizde de kendinizi kurban etmemeye gayret gösterin. Bu hafta varsa olası sorunların üstüne gitmemenizi öneriyoruz.

Kararsızlıklarınız ve gerginliğiniz nedeniyle işleriniz ve ilişkileriniz karışabilir. Bu da sinir sisteminizi zorlayarak, sizi hasta edebilir.

Terazi Burcu

Değişimlere hazırlıklı olmanız gereken bir haftaya giriyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Çevreniz değişebilir, işiniz değişebilir hatta yaşadığınız şehir bile değişebilir. Yalnızsanız aşk hayatınız da bile bir değişime hazırlıklı olun. Aşk kapınızı her an çalabilir.

Bu hafta dikkat etmeniz gereken tek şey, bunca yoğunluğun arasında pek fazla özen göstermediğiniz sağlığınız olacak. Kendinizi ve kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Değişimle birlikte gelecek güzel günlerin en büyük getirisi ise maddi konular olacak. Beklenti dışında oluşacak ek gelirler sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Ailenize ve varsa çocuklarınıza daha çok zaman ayırmalısınız. Bu konuda biraz şikayet duymaya da ayrıca hazırlıklı olun.

Akrep Burcu

Bu haftanın size getirisi iş konularındaki başarı sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. İş hayatınızdaki bazı değişimler size bir terfi ya da ek gelir getirebilir. Kendinizi uzun zamandan beri bu kadar mutlu ve rahatlamış hissetmediğinizi düşüneceksiniz. Tam Güneş tutulması size şansın hala sizden yana olduğu duygusunu yaşatacak.

Aşkta beklentilerinizin karşılanmadığını düşünebilirsiniz. Yalnızlar arkadaş aracılığıyla tanışacakları yeni insanlarla sağlam ilişkiler kurabilir ancak iyice tanımadan bir yola girmemenizi tavsiye ederiz.

Üşütmeden doğan sağlık sorunlarına karşı önleminizi alın. İhmal ettiğiniz aile yakınlarınıza da zaman ayırmaya özen gösterin.

Yay Burcu

Haftanın aşk konusunda en şanslı burcu sizlersiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta oluşan Güneş tutulması, yalnızların kalbini dolduracak birlikteliği olanlara ise yeniden yapılanma şansı verecek. Yalnızlar özellikle uzak seyahatlerde hayatının aşkıyla tanışabilirler.

İş ve eğitim alanlarında ise yepyeni bir dönem başlıyor. Bu hafta aşktan başınızı alabilirseniz, iş hayatınızla ilgili konularda yeni kararlar alabilir, yeni arayışlar içerisine girebilirsiniz. Bu hafta hayatınızla ilgili ne karar alırsanız alın hepsinde başarı sizinle olacak.

Bu hafta ayrıca aile büyüklerinizle ilgili de güzel haberler var.

Yerinde olan sağlığınızı fazla yiyerek bozmayın. Mideniz bu aralar fazla hassaslaşabilir.

Oğlak Burcu

Konu maddiyat olunca fazla hassaslaşan siz sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar Güneş tutulması size bu konuda iyi haberler getirecek. Önemli ve beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olun. Ama yine de bu süreçte borçlanmamaya dikkat edin. Geldiği gibi gitti dememek için de harcamalarınıza ekstra özen gösterin.

Maddi konulara fazla kaptırıp ilişkiniz aman ihmal etmeyin. Sert açılar beraberinde ayrılığı getirebilir.

Ailenizle olan dayanışmaya bu hafta daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz.

Sağlığınız her ne kadar iyi durumda olsa da rutininizi bozmak sizi zorlayabilir. Özen göstermeyi ihmal etmeyin.

Kova Burcu

Önemli kararlar arifesindesiniz sevgili Kova ve Yükselen Kovalar. Uzun zamandır kararsız kaldığını konularda bir karar vermeye zorlanabilirsiniz bu hafta.

İkili ilişkilerinizde oluşacak kararsızlık sizi istemediğiniz sonuçlara katlanmak zorunda bıraka bilir, istemsiz ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

Stres dolu bir haftaya girdiğinizin biliciyle dikkatli olmanız gereken diğer konu sağlığınız. Soğuk algınlıklarına ve psikolojik rahatsızlıklara karşı önleminizi almanızı tavsiye ediyoruz.

Ailenizle olan ilişkilerinize de dikkat edin. Kırıcı konuşmalardan ve tartışmalardan uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır.

Balık Burcu

Sevgili Balık ve yükselen Balıklar bu hafta yeni bir işe başlamak, bir iş başvurusunda bulunmak, yeni bir projeye dâhil olmak, işinizle ilgili yeni adımlar atmak önem kazanıyor. Günlük hayatınızın rutini değişebilir. Her şey bir anda hızlanabilir. Bu durumların sağlığınızı bozmasına izin vermeyin. Taşınma gibi bir düşünceniz varsa bu haftanın geçmesini beklemek sizin için daha iyi olacaktır.

Parasal konularda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ama çabuk atlatacak ve ek gelirler için çalışmalar yapacaksınız.

Aşkta da durum pek farklı değil açıkçası. Aşırı tepki vermekten kaçınmalı, yeni insanlara karşı önyargınızı arka plana itmelisiniz.

Yorumlar (0)