Magazin

Yasak Elma dizisinden flaş karar! Başrol oyuncuları açıkladı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi başladığı günden bu yana reytinglerde adını gösterirken koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verilmişti. Başrol oyuncularından Yasak Elma dizi hayranlarına yeni bölümün yayınlanacağı tarih ile ilgili açıklama geldi. Peki yeni bölüm ne zaman yayınlacak?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi başladığı günden bu yana reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yasak Elma koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara vermek zorunda kaldı. Herkes tarafından merakla beklenen dizi hayranlarına başrol oyuncularından cevap geldi.

SEZON FİNALİ YAPTIĞINI AÇIKLADI

Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı Yasak Elma son olarak 23 Mart günü 74. bölümüyle ekrana gelmişti. Koronavirüsün Türkiye’de ortaya çıkmasından sonra ise Yasak Elma’nın çekimleri durdurulmuş ve ardından Fox TV de dizinin sezon finali yaptığını açıklamıştı. Yasak Elma’nın ne zaman sete çıkacağı da belli oldu.

ÇEKİM TARİHİNİ AÇIKLADI

Yasak Elma’nın başrol oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam, Instagram’dan yaptıkları canlı yayında hayranlarının sorularını yanıtladılar.

Yasak Elma’nın yeni bölümleriyle ilgili açıklama yapan Şevval Sam, dizinin 4.sezon çekimlerinin 25 Temmuz’da başlayacağını duyurdu. Şevval Sam, “Yasak Elma’nın 4. sezon çekimleri için 25 Temmuz’da sete çıkmayı planlıyoruz. Stoklu gitmek için çekimlere erken başlayacağız. Pandemi beklenmedik bir durum olduğu için stoksuz yakalandık. Elimizde bir kaç bölüm stok olsaydı sizi sezon sonuna kadar mahrum bırakmayacaktık. Diğer diziler gibi yeni sezonu ise Eylül ayında açmış oluruz” dedi.