Ekonomi

Yarından itibaren BİM’e koşun: Hepsi 5.90 TL’den satılacak!

BİM indirimli ürünler listesi her Salı ve Cuma günü yayınlayarak vatandaşlara açıklamada bulunuyor. BİM internet sitesi üzerinden indirimlerini duyurdu. BİM internet sitesi üzerinden 17 Mayıs BİM aktüel ürünler kataloğunu açıkladı. BİM Aktüel ürünler 17 Mayıs kataloğu yayınlandı.

17 Mayıs Salı BİM indirimli ürünler listesi her Salı ve Cuma günü BİM’in resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. 17 Mayıs BİM aktüel ürünler kataloğunda; sporcu takviyelerinden gıda malzemelerine, kahvaltılık ürünlerden dondurulmuş ürünlere kadar birçok ürün yer alıyor. İşte, 17 Mayıs 2022 BİM aktüel ürünler kataloğu…

Salı kataloğunun ilk sayfasında fıstık ezmesi, yüksek proteinli kakaolu fındık kreması, basmati pirinç, meyve topları, protein bar, ketçap mayonez ikilisi, dolgulu hurma, ton balığı, hamsi, yulaf ezmesi, multivitaminli içecek, nohut cipsi ve pirinç patlağı gibi ürünler yer alıyor.

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise olgunlaştırılmış tam yağlı beyaz inek peyniri, dana macar salam, rulo kaymak, piliç füme, tereyağı, kefir, kova margarin, sos çeşitleri, kolay hamur, alaca siyah zeytin, sade dondurma, mini baget ekmek ve pekmez çeşitleri gibi ürünler mevcut.