Kamu

Yarın başvurularda son gün: Belediye en az ilkokul mezunu büro işçisi alacak!

Büro işçisi olmak isteyenlere Afyonkarahisar Belediyesi’nden güzel haber geldi. Belediye tarafından verilen ilanda en az ilkokul mezunu büro işçisi alımı yapılacağı öğrenildi. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyenler için ise 26 Nisan 2021 yani yarın son gün.

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından büro işçisi kadrosu için personel alım ilanı yayınlandı. Kadroya 18 yaşını doldurmuş olan adayların başvurabileceği belirtildi. Söz konusu ilanda CORONAVİRÜS- COVID-19 salgını nedeniyle başvuru şartlarını taşıyan adayların ; İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden başvurularını yapabileceği bildirildi.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1. Başvuru yapacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun (Ruhsal ve Fiziksel) olmaması ve 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, ulaşım sorunu bulunmamak.
2. Büro İşçisi meslek alanında en az 3 yıl çalışmış ve çalıştığını gösterir güncel SGK Tescil ve Hizmet Dökümünü ibraz etmek.
3. Büro İşçisi meslek başvuru yaş sınırı; 18 yaşından büyük, 45 yaşından gün almamış olacaktır.
4. Erkek adaylar için tercihen Askerlik hizmetini yerine getirmiş olmak.
5. B sınıfı sürücü belgesi olup seyahat engeli bulunmamak.
6. En az öğrenim seviyesi: İlköğretim – En çok öğrenim seviyesi: Ortaöğretim
7. Mesleğin kalite ve verimlilik gereksinimlerine uygun olarak, meslek alanı ile ilgili gelişmeleri takip ederek uygulamak.

A) KURA/SÖZLÜ MÜLAKAT İŞLEMİ, KURA/SÖZLÜ MÜLAKAT TARİHİ, YERİ VE SONUÇLARIN AÇIKLANMASI

1. Kura işleminin 27/05/2021 tarihinde Perşembe günü saat 14:00’te Sandıklı Belediye Düğün Sarayı’nda yapılması planlanmış olup herhangi bir değişiklik olması durumunda adaylara ayrıca Sandıklı Belediyesi web sayfasından (www.sandikli.bel.tr) duyurulacaktır.

2. Sözlü Mülakat 31/05/2021 – 04/06/2021 tarihleri arasında ve 09:00 – 12:30 ile 14:00 – 17:30 saatleri arasında Sandıklı Belediyesi’nde yapılması planlanmış olup, herhangi bir değişiklik olması durumunda adaylara ayrıca Sandıklı Belediyesi web sayfasından (www.sandikli.bel.tr ) duyurulacaktır.

 

İLAN DETAYLARINI ÖĞRENMEK VEYA İLANA BAŞVURUDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ.