Magazin

Yarım Kalan Aşklar dizisinin setinde koronavirüs paniği! 

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz'in oynadığı Yarım Kalan Aşklar dizisinin makyözünde koronavirüs tespit edildi. Konu ile ilgili Sinema ve Televizyon Sendikası soruşturma başlattı.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan önlemlerle 1 Haziran’da normalleşme sürecine girdiğimiz şu günlerde dizi çekimleri tüm tedbirlerle devam ediyor.

KORONAVİRÜS VAKASI YAŞANDI

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in üstlendiği Yarım Kalan Aşklar Dairesi oldu. Ancak tedbirlere uyulan dizi setinde bir koronavirüs vakası yaşandı.

TV 100’ün haberine göre; testi pozitif çıkan makyöz hemen tedavi altına alındı. Makyözün asistanlarının test sonucu ise negatif çıktı. Geçen salı yaşanan durum Sinema ve Televizyon Sendikası’na iletildi. Konuyla ilgili inceleme başlatıldı. Sette yapılan testlerin ardından yeni makyöz ekibiyle çekimlere devam edilmesine karar verildi.

“VİRÜSTEN KAÇABİLDİĞİMİZ KADAR KAÇIYORUZ”

“Başarılı oyuncu Burak Deniz geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda sette koronavirüse karşı sıkı tedbirler alındığını belirterek “Önlemler çok iyi alındı. Sürekli test yapılıyor. Bir ambulans sette hazır bekliyor. O yüzden rahatız. Herkes gibi bu virüsten kaçabildiğimiz kadar kaçıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler