Kültür Sanat

Yargı dizisinde Zafer Çınar’ı öldürüyor mu? 6. Bölümde bunlar olacak!

Yargı dizisinin 6. Bölümü Pazar akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Bu nedenle dizi ile ilgili 2 yeni fragman yayınlandı. 6. Bölüm 2. Fragmanında Çınar’ın hapishaneden kurtulduğu görüldü. Ancak dışarıda karşısına silah ile biri dikildi. Peki, kızının intikamını almak isteyen Zafer Çınar’ı öldürüyor mu? İşte 6. Bölümde olacaklar.

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal ve Uğur Polat gibi isimlerin rol aldığı yargı dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Dizinin son bölümde Ceylin katilin arkadaşı Engin olduğunu öğrenmişti. Yeni bölüm fragmanlarında ise Çınar’ın hapisten kurtularak dışarı çıktığı görüldü.

6. Bölüm 1. Fragman

Ilgaz’ın katilin ortaya çıkması için kurduğu plan işler ve Engin, tuzağa düşen isim olur. İnci’nin katilinin Engin olduğunu öğrenen Ceylin’i artık kimse tutamaz. Ceylin, Engin’e karşı yaptığı hamlede ise nezarete atılır.

6. Bölüm 2. Fragman

Ceylin, katilin en yakın arkadaşı Engin olduğunu öğrenince büyük bir yıkım yaşar. Suratına hiç bir şey olmamış gibi bakması onu deli eder. Öfkeden kuduran Ceylin’i sakinleştirmek ise, Ilgaz’a düşer; çünkü, Engin’in katil olduğunu kanıtlayabilmek için yeterli delillerin oluşturulması ve ona bu durumu hissettirmemeleri gerekmektedir. Ceylin, Engin’e “Katil!” diye bağırmamak için kendisini zor tutar.

Bu sırada İnci’nin öldüğü gece Çınar’ın nerede olduğu netleşir. Bu delil onu serbest bırakmaya yeter. İnci’nin anne ve babası ise, Çınar’ın katil olduğuna yüzde yüz emindirler ve serbest kalması onları derinden yaralar. Ceylin’in babası Zafer, silahla Çınar’ın karşısına dikilir. Cezasını kendisi verecektir.