Ekonomi

Yapı Kredi yeni yıl kampanyası ile 3 ay geri ödemesiz paranız hesabınızda

Yapı Kredi Bankası tarafından 3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi kampanyası başlatıldı. Bu kampanya kapsamında 3 aya kadar ertelemeli yeni yıl kredisi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden ödemelerinizi erteleyebilirsiniz.

3 AY GERİ ÖDEME YOK

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada 3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi başvurusunun Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen yapılabilecektir. Ayrıca yapılan açıklamada “Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi” kampanyası seçilmelidir.” ifadeleri kullanılmıştır.

Bu kampanya seçildikten sonra ilk taksit tarihi değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecek ve kampanyanın azami vadesinin ödemesiz dönem dahil 36 ay olduğu vurgulandı ve en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunuluyor.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ 

Bu kredi kampanyası hakkında Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi için de geçerlidir.

BAŞVURU DETAYLARI 

Başvuru yapacak olan vatandaşlar aşağıdaki link üzerinden açılan sayfanın altında yer alan Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi butonlarından birine tıklayarak başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYIN.