Ekonomi

Yapı Kredi Bankası müşterisi olanlar için son 3 gün: 100 TL’ye varan hediye veriliyor!

Yapı Kredi Bankası 6 Haziran 2021 tarihine kadar geçerli kampanyası hakkında açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada, tek seferde 500-1.499 TL alışverişe 50 TL, 1.500 TL ve üzeri harcamada 100 TL Worldpuan hediye edildiği bildirildi. Ayrıca Yapı Kredi Mobil’den görüntülü görüşmeyle Yapı Kredili olanlara özel, dijital kartlarla yapılacak alışverişlerde ek 50 TL, toplamda 150 TL’ye varan Worldpuan hediye edileceği açıklandı.

Bankalar Mayıs ayında kampanya yarışına girdiler. 10 Mayıs’ta müşterilerine özel kampanya başlatan Yapı Kredi Bankası 150 TL’ye varan Worldpuan hediye ediyor. Kampanyadan faydalanmak için ise son 3 gün kaldı.

Yapı Kredi Bankası kampanya koşulları

Seçili internet sitelerinde (Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde) yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’larla kampanyaya dahil seçili internet sitelerinde (Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde) yapılacak alışverişler dahildir. Albaraka, Vakıfbank ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Fiziki mağazalardan ve fiziki POS’lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, kampanya koşullarında yer alan geçerli internet sitelerinden ve mobil uygulamalardan gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahildir.
Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

50 TL Worldpuan kazanımı için aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 500-1.499 TL, 100 TL Worldpuan kazanımı için aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Ek 50 TL Worldpuan kazanımı için, Yapı Kredi Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile Yapı Kredi müşterisi olarak, kart başvurusu yapılması, başvuru yapılan karta dijital kart tanımlayarak alışverişin bu dijital kart ile yapılması gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL ve ek koşullar sağlandığı durumda toplamda en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 500-1.499 TL alışverişe 50 TL, 1.500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan kazanılabilecektir. Ek 50 TL Worldpuan kazanımı; Yapı Kredi Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile Yapı Kredi müşterisi olarak, dijital kart ile yapılacak 500 TL ve üzeri kampanyaya dahil harcamalarda geçerlidir.
Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 9 Haziran 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 8 Temmuz 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 9 Temmuz 2021’de geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 9 Haziran 2021 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 8 Temmuz 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 9 Temmuz 2021’de geri alınacaktır.

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

Ek 50 TL puan kazanımı koşullarını sağlayan müşterilerimiz, puan yükleme tarihinde World Mobil’in kazandıklarım menüsünden ek 50 TL puanını görüntüleyebilecektir.