Ekonomi

Yapı Kredi Bankası kredi açıklaması yaptı: SMS ile hemen başvuru yapana 10 bin TL nakit desteği veriliyor!

2021 yılında kredi ihtiyacı olan vatandaşlar için bankalar kampanya duyuruları yapıyorlar. Yapı Kredi Bankası resmi internet sayfası üzerinden kredi açıklamasında bulundu. Bankadan yapılan açıklamada, SMS ile hemen başvuru yapana 10 bin TL nakit desteği verileceği ifade edildi. İşte Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredisi detayları…

Ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşlar kamu ve özel bankaların 2021 ihtiyaç kredisini merak ediyorlar. Yapı Kredi Bankası bu sene uygun faiz oranları ile kredi verdiğini açıkladı. 36 aya kadar vadeli olan kredinin 3 ay kadar erteleme imkanı verildiği öğrenildi. Krediye başvuruların SMS ile Yapı Kredi Mobil, ya da İnternet Şubesi ile yapılabileceği bildirildi. SMS ile başvuruda bulunmak isteyenlerin başvuru yapmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazıp 4411’e göndermeleri gerekiyor.

İhtiyaç Kredisi Özellikleri ve Avantajları

Uygun faiz oranları ile 36 aya varan vade imkanı
Gelir durumunuza göre ön onaylı limit seçeneği
İlk taksit ödemesi için 3 aya varan taksit erteleme fırsatı
Kapama koşullu kredi: Bankamızda açık olan kredilerinizi tek kredide birleştirme
İpotekli ve diğer teminatlı ihtiyaç kredisi seçenekleri
Şubeye gitmeden hızlı ve sorunsuz kredisi başvurusu

Maksimum kredi tutarı var mı?

Şubeden yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında bir üst tutar bulunmamaktadır. Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi’nden yapılan başvurularda müşteriye özel bir üst tutar bulunmaktadır.

Kredi başvuru durumu nasıl sorgulanabilir?

Şubeden ya da Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak veya Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’nden “Krediler” menüsünde “Başvuru İzleme” adımından kredi başvurularınızın değerlendirme sürecini takip ederek, başvurularınızın sonucu hakkında bilgi alabilirsiniz.