EkonomiGündem

Yapı Kredi Bankası kart sahipleri dikkat: 17 Nisan’a kadar süre verildi!

Yapı Kredi Bankası tarafından kampanya açıklaması başlatıldı. Yapı Kredi, kampanyaya katılan müşterilerine 100 TL vereceğini duyurdu. Yapılan kampanya açıklamasında, arkadaşını World Mobil’e davet edenlere arkadaşıyla beraber 100 TL kazandırılacağı belirtildi. Söz konusu kampanya 17 Nisan tarihinde sona erecek. Kampanyanın tüm detayları açıklandı.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

Davet eden kişinin kazandığı puanlar aynı gün içerisinde yüklenecek ve kullanılabilecektir.

Puanlar süreli olup kullanılmayan puanlar kampanya bittikten 30 gün sonra geri alınacaktır.

Puan yüklemesi yalnızca bireysel kredi kartına veya bireysel TLcard’a yapılacaktır.

Ek kart, dijital kart ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dâhil değildir.

Kazanılan Worldpuan’lar öncelikli olarak bireysel kredi kartına, açık kredi kartı bulunmaması durumunda bireysel TLcard’a yüklenecektir.

Açık TLcard da bulunmuyorsa puan yüklemesi yapılmayacaktır.

KAMPANYANIN DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Davet göndermek için World Mobil’i 3.1.9 veya daha güncel bir sürüme güncelledikten sonra Profilim>Davetlerim>Arkadaşımı Davet Et adımlarını takip ederek World Mobil linkinin paylaşılması gerekmektedir.

Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için davet edilen kişinin kendisine gönderilen linke tıklayarak World Mobil’i yüklemesi ve uygulamaya giriş yapması gerekmektedir.

Davet edilen kişinin telefonunda hâlihazırda World Mobil uygulaması yüklü ise davet eden kişi kazanım sağlayamaz.

Davet edilen kişi linke tıklayarak giriş yaptığında davet eden kişiye tanımlı aktif bir kampanya yoksa kazanım olmaz.

Davet edilen kişi uygulamayı yükledikten sonra giriş yapmazsa davet eden kişi kazanım sağlayamaz.

Davet edilen kişinin yapıkredi.com.tr sitesine yönlendirme yapan veya tarayıcıya kopyalanarak açılan link üzerinden uygulamayı yüklediği durumda kazanım olmaz.

Davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamış veya son 1 senedir giriş yapmamış ise daveti gönderen kişiye Worldpuan yüklemesi yapılacaktır.

Davet edilen kişi World Mobil’e son 1 sene içinde giriş yapmamış olsa bile “Beni Hatırla”sı mevcutsa davet eden kişi puan kazanamayacaktır.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Arkadaşımı Davet Et menüsü üzerinden davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamış veya son 1 senedir giriş yapmamış ise davet linkine tıklayarak uygulamayı indirip giriş yaptığında kendisine World Mobil’de toplam 100 TL kazanımlı kampanya tanımlanacaktır.