EkonomiGündem

Yapı Kredi Bankası ‘6 ay ücretsiz’ kampanyası başlattı!

Yapı Kredi Bankası’ndan dikkat çeken bir açıklama geldi. Banka, 6 ay boyunca ücretsiz olacağını bildirdi. Yapı Kredi’nin kampanyası hakkında müşterilere bilgi verildi. Buna göre, kampanyaya haziran sonuna kadar katılım sağlanabilecek.

Yapı Kredi Bankası, müşterisi olacak vatandaşlara 6 ay ücretsiz işlem hizmeti sunacak. Yapı Kredi Bankası’ndan alınan kampanya bilgilerine göre, 30 Haziran’a kadar mobilden müşteri olup, firma için EFT/havale, çek karnesi ve çek tahsilat işlem ücretlerinden 6 ay boyunca muaf olunacak.

YAPI KREDİ BANKASI ‘6 AY ÜCRETSİZ’ KAMPANYASI

Kampanyadan 31 Mayıs-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’den ilk defa müşteri olan ve sonrasında Yapı Kredi Mobil’den ticari üyelik açılışını tamamlayan şahıs işletmesi sahibi müşteriler ve limited şirketler yararlanabilecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcılar Yapı Kredi Mobil’de yer alan “Müşteri Ol” adımından ilk defa Yapı Kredili olmalıdır. Şahıs işletmesi sahipleri Yapı Kredi Mobil’den “Bireysel Yapı Kredi Müşterisi Ol” adımından ilerlemeleri, Çalışma Şekli bilgisinde “Serbest Meslek” kapsamına giren bir meslek seçimi yaparak ticari üyelik açılışı yönlendirilmek istediklerini beyan etmeleri gerekmektedir. En fazla dört ortağı bulunan Limited Şirketler adına firma temsili yetkilisi tarafından “Tüzel Yapı Kredi Müşterisi Ol” adımından firma ve ortaklık bilgilerini girerek müşteri olma adımlarını tamamlamaları gerekmektedir.

Yukarıdaki adımlardan ilerleyerek hesap açılışını tamamlayan müşteriler Yapı Kredi Mobil’e devam ettikten sonra ticari üyelik açılışı için yönlendirilecektir.

Müşterilerimiz ticari üyelik açılışını tamamladıktan sonraki günden itibaren EFT, FAST, Havale işlemleri, çek karnesi ve çek tahsilat işlemleri 6 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır.

Kampanyadan ilgili firmanın yalnızca bir kez faydalanabilme hakkı bulunmaktadır.

Bireysel müşteri olma adımından Yapı Kredili olan ve ticari üyelik açılışını tamamlayan müşterilerimiz, Yapı Kredi Mobil ana sayfada sağ üst köşede yer alan “İşim İçin” menüsünden dilediklerinde Kurumsal kullanıcılarına geçiş yaparak ticari ürün ve hizmetlerden faydalanabilir.

Muafiyetler sadece dijitalden yapılan işlemler için geçerli olacaktır.

6 ay içinde alınacak 1 adet 25 yapraklı çek karnesi ücretsiz olup, değerli kağıt bedeli muafiyet kapsamı dışındadır.

Geç ve mesai dışı saatlerinde yapılan EFT / FAST işlemleri kampanya kapsamı dışındadır.