Magazin

Yalı Çapkını dizisinde flaş karar: Senaryo değiştirildi!

Star TV ekranlarında izleyici karşısına geçen Yalı Çapkını dizisinde flaş bir karar alındı. Dizinin senaryosu değiştirildi. Sosyal medya kullanıcıların tepkisinin ardından senaryo yeniden yazıldı.

Reyting rekorları kıran Yalı Çapkını dizisinde bir gelişme yaşandı. Dizinin senaryosu izleyicilerin tepkisinin ardından değiştirildi. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise Seyran, eşinin yasak aşkını saçından tutarak evden kovuyor.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolünü paylaştığı Yalı Çapkını dizisinin son bölümünde Seyran ile evli olan Ferit’in yasak aşkı Pelin’i ailesiyle yaşadığı eve getirmesi izleyicileri kızdırdı. Yasak aşkın ön plana çıkarılmasından rahatsız olan kullanıcılar, sosyal medyada paylaşım yaparak diziyi izlemeyeceklerini söyledi. Sosyal medyada gündem olan diziye gelen tepkilerin ardından senaryoda değişiklik yapma kararı alındı.

SENARYO DEĞİŞTİRİLDİ

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Yalı Çapkını son bölüm finalinde Ferit’in İfakat’la konuşup boşanmak istediğini ailesine iletmek istediğini söylediği sahneler vardı. Seyran’ın da kulak misaifiri olduğu sahne izleyicileri kızdırdı. Sosyal medya kullanıcıların tepkisinden sonra dizinin senaryosu revize edilerek final sahnesi yeniden yazıldı.

O sahneler yerine Seyran’ın (Afra Saraçoğlu), Ferit’in (Mert Ramazan Demir) tüm engellemelerine rağmen yalıyı basıp Pelin’in saçına yapıştığı sahne çekildi.