Ekonomi

World Kart MTV Temmuz Ayı Ödemeleri İçin Yeni Kampanya Başlattı!

MTV ödemelerinin ilkini Ocak ayında yatıran vatandaş, ikincisini Temmuz ayında yatıracak. Motorlu Taşıt Vergisinin ikinci ödemesinin gelmesi üzerine World Kart’tan konuya ilişkin yeni bir kampanya açıklaması geldi. Müşterilerinin ilgisini çekebilmek için hazırladıkları bu yeni kampanya 2 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerli olacak.

World kredi kartı 2021 Temmuz mtv ödeme kampanyası kapsamında yapacağınız ödemelerde 4 taksit kolaylığı sunuyor. 1 Temmuz – 2 Ağustos 2021 tarihleri arasında gib.gov.tr’den World Pay QR ile yapacağınız tek çekim ödemeler 4 taksite bölünecektir.

Kampanya Ayrıntıları

2021 Temmuz Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerinize ücretsiz 3 taksit, gib.gov.tr’den World Pay QR kod ile yaptığınız 100 TL ve üzeri ödemeniz ise ücretsiz olarak 4 taksite bölünecektir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile gib.gov.tr’den yapılacak işlemler dahildir.

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri alanındaki mobil ödeme menüsü altından

Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır.

QR Kod’u okutmak için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altında bulunan Yapı Kredi World Pay’i seçtiğinizde “QR Kod ile Ödeme”yi tıklayarak QR okuyucuyu açın ve ekranda oluşan QR Kod’u okutun.

Ödeme yapmak istediğiniz kartı ve işlem tipini seçerek işleminizi onaylayın. Ödeme anında web sitesi ya da uygulama üzerinden taksit seçilmesine gerek yoktur.
Yapılan harcama otomatik olarak 4 taksite bölünecektir.

Ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

Kampanyada aynı müşteri QR kod ile birden fazla ödeme yapabilir.
QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil uygulaması indirilmelidir.

Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.
Taksit kampanyasına katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon

Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.
MTV ödeme kampanyasından faydalanmak için SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır.

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme kampanyasından tüm Worldcard’lar, tüm Adios kredi kartları, Crystal kredi kartları, taksitçi kredi kartları, Play Kart ve Albaraka ve Anadolubank, sahipleri faydalanabilir.

Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Vakıfbank Worldcard’lar ile ödeme alınamamakta olup kampanyadan da faydalanamazlar.