Ekonomi

Volvo sabit fiyat avantajı ve 12 ay kredi fırsatı ile araba sahibi yapıyor!

Corona virüsü salgınından sonra araba fabrikaları üretimi durdurmuştu. Ancak normalleşme ile beraber üretim yeniden başladı. Bu kapsamda araba markaları peş peşe kampanya açıklamalarında bulundular. 2021 yılına girmeden araba sahibi olmak isteyenlere güzel haberi ise Volvo verdi. Volvo XC90’a yıl bitmeden, %0,79 faiz oranı ve sabit fiyat kampanyasını duyurdu.

Bu sene bitmeden araba sahibi olmak isteyenler için Volvo 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek kampanyasını duyurdu. Firmadan yapılan açıklamada, %0,79 faiz oranı; XC90 modeli için 315.000 TL tutarında 12 ay vadeli kredi kullanımları için geçerli olduğu bildirildi.

İşte Volvo tarafından yapılan kampanya açıklaması:

Volvo XC90 modeli için geçerli kredi kampanyası kapsamında %0,79 faiz oranı; XC90 modeli için 315.000 TL tutarında 12 ay vadeli kredi kullanımları için geçerlidir. Söz konusu kampanya 31.12. 2020 tarihine kadar geçerli olup, detaylı bilgi için Volvo Yetkili Satıcıları veya Volvo Car Türkiye İletişim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Volvo Car Turkey Otomobil Limited Şirketi, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yayınlanan kampanyaların içerikleri model, motor, üretim ayı bazında ve kendi içerisinde birbirinden farklılıklar gösterebilir. Kredi kampanyası Volvo Car Türkiye’nin tüm yetkili satıcılarında geçerlidir. Açıklanan kampanya koşul ve şartları çerçevesinin dışında hareket edilmesi durumunda Volvo Car Türkiye’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Volvo Car Turkey istediği tarihte satış stratejisi ile kampanya şartlarını resmi duyuru eşliğinde, kısmen değiştirme ve/veya tamamen durdurma hakkını elinde saklı tutar.