Ekonomi

Volvo araba almak isteyenlere güzel haberi verdi: 31 Mart tarihine kadar geçerli!

Araba almak isteyenler için Volvo Mart ayı kampanyasını duyurdu. Şirket tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, Volvo XC40 modeli için %0,79 faiz uygulanacak. Volvo kampanyanın 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olacağını bildirdi. İşte o kampanyanın detayları…

Sıfır araba almak isteyen vatandaşlar için şirketler kampanya yarışına girdiler. Bu kapsamda Volvo Mart ayı kampanyasını duyurdu. Volvo XC40 modeli için yapılan kampanya açıklamasında %0,79 faiz uygulanacağı belirtildi. Şirket açıklamasında kampanyanın 200.000 TL tutarında 12 ay vadeli kredi kullanımlar için geçerli olduğu ifade edildi.

İşte Volvo tarafından yapılan kampanya açıklaması:

Volvo XC40 modeli için geçerli kredi kampanyası kapsamında %0,79 faiz oranı; XC40 modeli için 200.000 TL tutarında 12 ay vadeli kredi kullanımları için geçerlidir. Faiz kampanyasında yararlanmak istemeyen müşterilerimiz için aracın vergi öncesi tutarı üzerinden takas kampanyasına özel indirimler Volvo Yetkili Satıcılarımızda. Söz konusu kampanyalar 31.03.2021 tarihine kadar geçerli olup, birlikte kullanılamaz. Detaylı bilgi için Volvo Yetkili Satıcıları veya Volvo Car Türkiye İletişim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.