EkonomiGündem

Vodafone Hat Sahipleri İçin Duyuru Yapıldı: 200 TL Kazanabilirsiniz

Vatandaşlar son dönemde bankaların sunduğu kampanyalarını daha çok takip eder oldu. Ülkemizde bulunan bankalarda müşterileri için her ay farklı kampanyalarını sunmaya devam ediyor. Akbank resmi internet sitesinden kullanıcılarına açıklamalarda bulundu. Akbank,  Vodafone hattı kullanan müşterileri için kampanyada bulundu.

Akbank resmi internet sitesinden yapılan kampanya duyurusunda: ​”Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olup Vodafone faturasına otomatik fatura ödeme talimatı verenler 200 TL Chip Para kazanma şansı yakalıyor” ifadeleri kullanıldı.

Akbank Kampanyanın Detaylarını Şu Şekilde Duyurdu

Kampanya kapsamında Vodafone müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olduktan sonra 10 gün içinde otomatik fatura ödeme talimatı verenler, Akbank banka kartı veya kredi kartına 200 TL chip-para kazanabilir.

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir. Kampanya kapsamında Akbank banka kartı veya kredi kartlarından birine yalnızca bir kez 200 TL chip-para yüklenecektir. Akbank kartı olmayan katılımcılara chip-para yüklemesi yapılamadığını belirtmek isteriz. Chip-para hediyesinden faydalanabilmek için Akbank banka kartı veya kredi kartı sahibi olmak gerektiğini hatırlatırız.

200 TL chip-para hediyesi takip eden ayın onuncu iş gününde yüklenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak adımların takip edilmesi yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.