EkonomiGenel

Vodafone hat kullananlar dikkat: 70 yaşın altında olan herkes için açıklama geldi!

Türkiye’nin önde gelen operatörleri müşterilerinin kazançlı çıkmasını sağlayacak kampanyalarını duyurmaya devam ediyorlar. Vodafone da, hat tercihini Vodafone’dan yana kullananlara özel fırsatını duyurdu. Akbank işbirliğiyle hazırlanan kampanya kapsamında müşteriler GB’larca internetin sahibi olacaklar!

Şimdi size özel davet koduyla Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olun, aylık 2 GB kazanın. Üstelik Vodafone faturasına otomatik fatura ödeme talimatı verenler ilave 4 GB kazanacak. Toplamda Aylık 6 GB kazanma fırsatını kaçırmamak için davet kodunuzu Vodafone Yanımda uygulamasındaki kampanya ekranından alabilirsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

İşte kampanya detayları…

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar aylık 2 GB, Akbanklı olduktan sonra 10 gün içinde otomatik fatura ödeme talimatı verenler ilave aylık 4 GB kazanabilir.

Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabilirsiniz. Kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz önemle rica olunur.

Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanır.

Kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gereklidir.

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 2 GB ve 4 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayın on beşinci iş gününde yüklenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

YAŞ SINIRI VAR

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 2 GB ve aylık 4 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.