Ekonomi

Vivense Collection, doğal dokulardan modern çizgilere

Özgün mobilya ve dekorasyon ürünleriyle stili konforla birleştiren Vivense, yenilikçi ve şık tasarımlarını farklı konseptlerde buluşturduğu Vivense Collection ile evlerinizde eşsiz bir hikaye yazıyor.

Doğanın dinginliğine kucak açan evler

Metropol şehrin hızını arkanızda bırakarak keyif kozanıza geri döndüğünüz anı hayal eden koleksiyon, doğal tonlarla sarmalanacak evinizde huzuru ve konforu bir arada sunuyor. Sade ama sıra dışı tasarımlarla dingin bir ortam kurgularken organik malzemeler ve ham dokulardan yardım alıyor.

Doğadan alınan ilhamın “Az çoktur” mottosuyla yaşam alanınıza sızdığı koleksiyonda, ahşabın sıcaklığı, antrasitin uyumu ya da beyazın gücünü kontrast yaratmak için kullanabilir; rattan, ahşap ve hasır gibi organik malzemelerden oluşan aksesuarlarla doğayla kurduğunuz iletişimi güçlendirebilirsiniz.

Yeniden tanımlanan modern kurgular

Modern yaşamı rahat kanepeler, sıcak tonlu yüzeyler ve konforlu alanlarla tanımlayan koleksiyon; gösterişli, ışıltılı ve cesur parçalarla zenginleşiyor. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz konfor dozajı yüksek salonlar, floral sahnelerin içinizi açacak enerjisi ve yaratıcılığınızı sonuna kadar gösterebileceğiniz keyifli sofralarla modernizm kavramını güncelliyor.

Cam objelerin gold alaşımlarla yaptığı naif birliktelikler, yaşam alanlarınızın natürel tarafını ortaya çıkaracak ahşap iskeletler, modernize tavırlarıyla stilinizi ön plana çıkaracak kapitone detaylı koltuklarla siz de modern yaşam alanlarınız yeniden kurgulayabilirsiniz.

Renklerin enerjisiyle dönüşen mekanlar

Renklerin tedavi edici özelliklerine inanan koleksiyon, hareketi simgeleyen turuncudan huzurun sembolü yeşile, neşe veren pembeden özgürlük timsali maviye kadar pek çok farkı duyguya dokunuyor. Doğal tonlar sizi dinginliğe davet ederken, floral ve egzotik desenler evlerinizi enerjiyle dolduruyor.

Hayalinizdeki evi yaratırken geniş renk paletiyle size ilham verecek kumaş koleksiyonları sunan Vivense Collection, mekanın olmazsa olmazı halı tasarımlarıyla da yaşam alanlarınızı sıcak yüzeylerle tamamlıyor.

Kendi eşsiz hikayenizi yaratmak için Vivense showroom’larını ve vivense.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Vivense Hakkında

Vivense, seçilmiş mobilyaları üreticiden doğrudan tüketicilere ulaştırmak amacıyla hizmet veriyor. 100 binin üzerinde evi yenileyen Vivense malzemesinden kumaşına, renginden tasarımına, insanlara yaşam alanlarında dilediği kombinasyona sahip olma özgürlüğü sunuyor.

Türkiye genelinde hizmet veren Vivense’nin İstanbul’da Şişli, Beylikdüzü, Kozyatağı, Kartal, Maslak ve Masko showroomlarının yanı sıra Eskişehir, Kayseri, Konya, Ankara, İzmir Bayraklı, İzmir Alsancak, Adana, Antalya, Samsun, Kocaeli, Mersin, Gaziantep, İnegöl ve Bursa’da mağazaları yer alıyor.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve büyük mobilyalarda profesyonel ekipleri ile kurulum yapan Vivense, tüm ürünlerine 2 yıl garanti sunuyor.

Daha fazla bilgi için:

www.vivense.com

Bunlara bakmadan geçme!

ÖNEMLİ BAŞLIKLAR

Bir cevap yazın