Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ve sonunda beklenen ödemeler başladı! Pazartesi günü kuyruklar oluşacak: Emekliler gidip 7.000 TL parasını alabilir

Emeklileri ilgilendiren kampanya ING Bank tarafından duyuruldu. Banka tarafından yapılan duyuruda emekli maaşını bankaya taşıyanlara ve 3 yıl maaş alma sözü verenlere 7.000 TL promosyon verileceği bildirildi. Bunun yanı sıra emekli yakınını bankaya davet edene de toplam 1.250 TL verileceği aktarıldı. Yani emekliler toplam 8.250 TL para alabilecek. Bu kampanya hakkında yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:

YAPILAN DUYURU

“Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 7.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca emekli yakını getirenler toplamda 1.250 TL’ye varan promosyon kazanıyor. Siz de maaşınızı kolayca ING’ye taşıyın, nakit promosyon fırsatlarını kaçırmayın.

Ayrıca Maaşını ING’ye taşıyan emekliler 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından harcama koşulu olmadan yararlanıyor.

Emekli maaşını taşıyanlara, %1,69’dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi ING’de! Üstelik, kredi tahsis ücreti yok!”

EMEKLİLERE 7.000 TL VERİLECEK

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız, 1.500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 4.650 TL, 1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 5.800TL, 2.500 TL ve üzeri ise 7.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı belirtilen duyurunun devamında kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerinin yararlanabileceği ifade edildi.

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmadığı belirtilen duyurunun devamında promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.500 TL’ye kadarsa 4.650 TL, 1.500 TL-2.500 TL arasındaysa 5.800 TL, 2.500 TL’nin üzerindeyse 7.000 TL nakit promosyon ödeneceği ifade edildi.

30 EYLÜL’DE BİTECEK

Kampanya 31 Ağustos 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı belirtilen duyurunun devamında nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabildiği vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

ING Bank tarafından kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

BİRDEN FAZLA ALINAMAZ

3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 31 Ağustos 2022 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 7.000 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.

Kampanyanın tüm detayları hakkında ayrıntılara “https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/odemeler/emekli-maas-odemeleri” web adresi üzerinden ulaşılabilir.