Ekonomi

Vatandaşlara 10 Bin Liraya Kadar Ödeme Yapılıyor ! İlk 8 Ay Ödeme Yok

Vakıfbank tarafından önemli bir açıklama yapıldı ve söz konusu açıklamada 6 ay geri ödemesiz kredi başvurusunun başladığına yer verildi. 6 ay geri ödemesiz olarak çekilecek olan kredinin ilk taksiti acente ikinci taksiti ise banka tarafından ödenecek.

Tatil yapmak isteyen vatandaşlar için açıklama Vakıfbank tarafından yapıldı. Bu açıklamada 6 ay geri ödeme olmadan düşük faizli kredi başvurularının devam ettiği belirtildi. Kredi alacak olan vatandaşların tatil kredisini seyahat acentelerinden yapacağı yurt içi tatillerde kullanabileceği belirtildi ve en az 8 en fazla 10 bin lira kredi çekilebileceği vurgulandı.

TOPLAM 8 AY GERİ ÖDEME YOK

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada kredinin yüzde 80 ‘inin acente hesabına aktarılacağı, kalan yüzde 20 ‘sinin ise krediyi çekene verileceği ifade edildi. Tatil kredisinde vade sayısı 36 olarak açıklandı. 36 ay vade kapsamında ilk 6 ay ödeme olmayacak. Acenteler aracılığıyla tatil yapacak vatandaşların ilk taksiti acente, ikinci taksiti ise banka tarafından ödenecek. Toplamda 8 ay geri ödeme olmayacak.

Maaş ödemesini Bankamızdan alan çalışan ve emekli müşterilerimiz ile Bankamızdan BES* yaptırmış (Bireysel Emeklilik Sistemi) müşterilerimiz Tatil Destek Kredisinden faydalanabilir. Otomatik katılım sistemi aracılığıyla BES yaptırmış müşteriler kapsam dışında olacaktır.

BAŞVURU DETAYLARI

Kredi başvurusu anlaşmalı acentelere başvuru yapılarak gerçekleştirilecektir. Bu doğrultuda JOLLY TUR, ETS TUR, SETUR, TATİLBUDUR, GEZİNOMİ acentelerinden başvuru yaparak tatil kredisi kullanılabilir.

KREDİ DETAYLARI

10 bin lira kredinin detayları ise şöyle:

36 ay vadede her ay 421,58 TL ödeme yapılacak. İlk 6 ay geri ödemesiz şekilde olacağından kredi geri ödeme toplamı 12 bin 647 TL olacak. İlk taksidi acente, ikincisini de banka ödeyeceği için 10 bin TL kredi için geri ödeme 11 bin 804 TL olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu