Editörün SeçtikleriEkonomi

Vatandaşa Resmen Duyuruldu! Arkadaşıyla Başvuranlara 75 TL Verilecek!

World, kart sahipleri için önemli bir duyuruda bulundu. World tarafından yapılan açıklamaya göre arkadaşına World mobil üzerinden World mobil daveti gönderen herkese her arkadaşa 15 toplamda 75 TL Worldpuan verileceğini duyurdu. 28 Şubat tarihine kadar arkadaşlarını davet edecek olan müşterilerin katılabileceği World kampanyasının detayları nelerdir?

Kampanya Detayları

World Mobil’den davet göndererek World Mobil’li yaptığınız her arkadaşınız için 15 TL, toplam 75 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Davet eden kişinin kazandığı puanlar aynı gün içerisinde yüklenecek ve kullanılabilecektir. Puanlar süreli olup kullanılmayan puanlar kampanya bittikten 30 gün sonra geri alınacaktır.

Puan yüklemesi yalnızca bireysel kredi kartına veya bireysel TLcard’a yapılacaktır. Ek kart, dijital kart ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dâhil değildir.

Kazanılan Worldpuan’lar öncelikli olarak bireysel kredi kartına, açık kredi kartı bulunmaması durumunda bireysel TLcard’a yüklenecektir.

Açık TLcard da bulunmuyorsa puan yüklemesi yapılmayacaktır.

Davet göndermek için World Mobil’i 3.1.9 veya daha güncel bir sürüme güncelledikten sonra Profilim>Davetlerim>Arkadaşımı Davet Et adımlarını takip ederek World Mobil linkinin paylaşılması gerekmektedir.

Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için davet edilen kişinin kendisine gönderilen linke tıklayarak World Mobil’i yüklemesi ve uygulamaya giriş yapması gerekmektedir.

Davet edilen kişinin telefonunda hâlihazırda World Mobil uygulaması yüklü ise davet eden kişi kazanım sağlayamaz. Davet edilen kişi linke tıklayarak giriş yaptığında davet eden kişiye tanımlı aktif bir kampanya yoksa kazanım olmaz.

Davet edilen kişi uygulamayı yükledikten sonra giriş yapmazsa davet eden kişi kazanım sağlayamaz. Davet edilen kişinin yapıkredi.com.tr sitesine yönlendirme yapan veya tarayıcıya kopyalanarak açılan link üzerinden uygulamayı yüklediği durumda kazanım olmaz.

Davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamış veya son 1 senedir giriş yapmamış ise daveti gönderen kişiye Worldpuan yüklemesi yapılacaktır.

Davet edilen kişi World Mobil’e son 1 sene içinde giriş yapmamış olsa bile “Beni Hatırla”sı mevcutsa davet eden kişi puan kazanamayacaktır.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Arkadaşımı Davet Et menüsü üzerinden davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamış veya son 1 senedir giriş yapmamış ise davet linkine tıklayarak uygulamayı indirip giriş yaptığında kendisine World Mobil’de toplam 75 TL kazanımlı kampanya tanımlanacaktır.