Gündem

Valisi ve Vali Yardımcısı Koronavirüs’e yakalandı!

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesine göre şehirdekiler Koronavirüs tedbirlerini inceleyen Kastamonu Valisi Avni Çakır ve Vali Yardımcısı Fahrettin Göncü'nün Koronavirüs testleri pozitif çıktı.

Koronavirüs salgını yayılmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı’nın genelgesine göre şehirdekiler Koronavirüs tedbirlerini inceleyen Kastamonu Valisi Avni Çakır ve Vali Yardımcısı Fahrettin Göncü‘nün Koronavirüs testleri pozitif çıktı.

Edinilen bilgiye göre; Kastamonu Valisi Avni Çakır, sabah saatlerinde koronavirüs belirtileri üzerine Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurdu. Vali Çakır’a hemen koronavirüs testi yapıldı. Testin sonucu pozitif çıkması üzerine vali karantinaya alındı. Kastamonu Valiliği’nde yapılan açılamada sağlık durumu iyi olan ve hastalığı hafif geçiren Vali Çakır’ın tedavisinin evde süreceği bildirildi.

Diğer yandan Vali Yardımcısı ve Taşköprü Kaymakam Vekili Fahrettin Göncü’nün de Koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alındığı belirtildi.