Gündem

Vali duyurdu! O ilde bugün pozitif vaka görülmedi

Ordu Valisi Seddar Yavuz, kentte bugün yeni vaka tespit edilmediğini duyurdu. Yavuz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ''Size hep böyle güzel haberler vermek kurallara uymaktan geçiyor. Biz size inanıyoruz." dedi.

Ordu Valisi Seddar Yavuz güzel haberi duyurdu. Yavuz, kentte bugün yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakasının bulunmadığını açıkladı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ”Size hep böyle güzel haberler vermek kurallara uymaktan geçiyor. Biz size inanıyoruz.” dedi.

Yavuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılması ve çocuklarımıza belli saatler için izin verilmesine müteakip salgın tamamen bitmişçesine bir yoğunluk olduğuna şahit olduk. Bu durum kazanımlarımızı ve fedakarlığımızı da anlamsızlaştıracaktır” ifadelerini kullandı.

‘BUGÜN POZİTİF VAKA SAYIMIZ BULUNMUYOR’

Vali Yavuz, salgının tekrar yayılmaması için mutlaka maske takılması ve sosyal mesafeye uyulması uyarısında bulunarak, şunları kaydetti:

“Hijyene ve işimiz bittiğinde evimize dönmeye dikkat etmek gerekiyor. Bugün pozitif vaka sayımız bulunmuyor. Size hep böyle güzel haberler vermek kurallara uymaktan geçiyor. Biz size inanıyoruz.”