EkonomiGündem

VakıfBank’tan flaş açıklama: Kartlara 150 TL geçecek!

VakıfBank’tan flaş bir açıklama geldi. Banka, müşterilerine kampanyasını duyurdu. VakıfBank’ın açıklamasına göre, seyahat, konaklama ve araç kiralama sektörleri için kampanya başlatıldı. Yapılan kampanya açıklamasında, söz konusu sektörlerde tek seferde yapılacak her 2.000 TL ve üzeri harcamaya 75 TL, toplam 150 TL Worldpuan hediye edileceği belirtildi. Kampanya 31 Mayıs tarihinde bitecek.

KAMPANYANIN DETAYLARI VE KOŞULLARI;

VakıfBank Worldcard ile 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında seyahat, konaklama ve araç kiralama sektörlerinde World üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız her 2.000 TL ve üzeri harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya havayolu firmalarında geçerli değildir.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”SEYAHAT” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanyaya fiziki pos ve internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve mail order işlemleri dahildir.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mobil temassız ödeme ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında ka zanılan Worldpuan’lar 3 Haziran 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 3

Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Alışverişlerin WORLD POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.