EkonomiKamu

Vakıfbank ucuz fiyattan 2+1 ve 3+1 apartman daireleri satıyor!

Vakıfbank ev almak isteyenler için güzel haberi verdi. Banka tarafından ucuz fiyata konut satışı yapılıyor. 2+1 ve 3+1 apartman dairelerinin yer aldığı ilan listesi ile ilgili banka tarafından açıklama yapıldı. Buna göre kamu bankası söz konusu satışları e-ihale yöntemi ile gerçekleştirecek.

Vakıfbank icradan konut satışları yapıyor. Kamu bankası gayrimenkul satış sayfası üzerinden yeni konut ilanları yayınladı. Bilecik’te 2+1 daire 265 bin TL’den, Tekirdağ’da 2+1 daire 185 bin TL’den, Konya’da 3+1 daire 412 bin TL’den satışa çıktı.

Vakıfbank konut satışlarına ulaşmak için tıklayınız. 

Nasıl Başvurulur?

Taşınmazlara teklif verebilmek için en yakın VakıfBank Şubesi’ne başvurulması, taşınmazın muhammen bedelinin %5’i tutarındaki teminatın yatırılması ve şubemizde doldurulacak Gayrimenkul Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalanması gerekmektedir.

Başvuru sırasında istenecek belgeler;

Gayrimenkul Satış Şartnamesi ve yatırılan teminatın dekontuna ilave olarak aşağıdaki belgelerin şubemize teslim edilmesi gerekmektedir: Gerçek kişiler için; Nüfus cüzdan fotokopisi, Tüzel kişiler için; Gayrimenkul Satış Şartnamesi’ni imzalayan kişinin şirket yetkilisi olduğunu gösterir en son tarihli imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi fotokopisi ve vergi levhası, Gayrimenkul Satış Şartnamesi’ni görüntülemek için tıklayınız.

Nasıl Teklif Verilir?

Şubemiz tarafından oluşturulan başvurunuz, gerekli kontroller yapılarak onaylandıktan sonra kayıtlı cep telefonunuza ve e-posta adresinize sisteme giriş için gerekli şifre gönderilecektir. Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaparak teklifinizi iletebilirsiniz.