Ekonomi

Vakıfbank müşterisi olan herkes için duyuruldu: Eczane alışverişlerinde uygulanacak!

Vakıfbank müşterilerini ilgilendiren önemli bir kampanya duyurusunda bulundu. Kamu bankası eczane alışverişlerinde tek seferde yapılacak her 50 TL ve üzeri peşin harcamaya tutarın %10’u değerinde, toplam 30 TL Worldpuan hediye edileceği bildirildi.

Herkes zaman zaman eczane harcaması yapar. Vakıfbank eczane harcamaları ile ilgili kampanya duyurusunda bulundu. Bankadan yapılan açıklamalarda 21 Nisan-20 Mayıs 2021 tarihleri arasında eczane sektöründe tek seferde yapacağınız her 50 TL ve üzeri peşin harcamanıza tutarın %10’u değerinde, toplam 30 TL Worldpuan hediye edileceğini söyledi.

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya peşin yapılan harcamalar dahildir.

Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ‘’ECZANE’’ yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mail order, temassız ödeme işlemleri, yurt dışı harcamaları, iade iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 22 Mayıs 2021 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Haziran 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Haziran 2021 tarihinde geri alınacaktır