Ekonomi

VakıfBank hesabı olanlar için duyuruldu: Ödenen paralar geri alınabilecek!

Vakıfbank hesabı olan müşteriler için yeni bir duyuruda bulundu. Kamu bankası yazılı açıklamasında, ilk 10 alışverişten en düşük tutarlı işlem kadar olan tutarın geri ödeneceği bildirildi. Kampanya koşullarını yerine getiren müşterilere en az 20 TL; en fazla 100 TL Bankomat Para hediye edilecek.

Vakıfbank müşteriler için yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Kamu bankası, bankomat kart ile farklı günlerde yapılan ilk 10 alışverişten birini Bankomat Para olarak hediye edeceğini açıkladı. Kampanya 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacak. Vakıfbank bankomat kartına sahip olan ve kampanyadan faydalanmak isteyenlerin cep telefonu ile BEDAVA yazıp bir boşluk bırakarak Bankomat Kartın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS göndermeleri gerekiyor. Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendireceği bildirildi.

Vakıfbank kampanya açıklaması

akıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında tüm sektörlerde geçerli farklı günlerde yapacağınız ilk 10 alışverişten biri bizden.

Aynı gün yapılan alışverişlerden en düşük tutarlı alışveriş kampanyaya dahil edilecektir. Yapılan alışverişlerde harcama alt tutar sınırı yoktur.

Farklı günlerde yapılan ilk 10 alışverişten en düşük tutarlı işlem kadar Bankomat Para kazanılacaktır.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en az 20 TL; en fazla 100 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Kampanyaya, SMS yolu ile başarılı bir şekilde katılım sağlandığı tarihten itibaren farklı günlerde yapılacak ilk 10 alışveriş dahil edilecektir.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan BEDAVA yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. BEDAVA kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

Kampanyaya fiziki pos, internet üzerinden yapılan alışverişler ve Sanal Bankomat Kartlar dahildir.

VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, Passolig ödemesi, İninal, Multinet, Sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan sadece VakıfBank bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Paralar 20 Temmuz 2021 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kartlarına yüklenecektir.

Kampanyadan SMS ile başarılı bir şekilde katılım sağlayan ilk 125.000 müşterimiz faydalanabilecektir.