Ekonomi

VakıfBank fatura ödemekte olan zorlanan vatandaşlar için duyurdu: Son tarih 31 Mayıs!

VakıfBank fatura ödemekte zorlananlar için resmi internet sayfası üzerinden yazılı açıklama yaptı. Kamu bankası tarafından yapılan açıklamada, 31 Mayıs 2021’e kadar İGDAŞ vezneleri ve http://www.igdas.istanbul/ üzerinden yapacağınız fatura ödemelerinde 2 taksit fırsatı sağlandığı bildirildi.

Vakıfbank İGDAŞ fatura ödemeleri için 2 taksit fırsatı ile ilgili yazılı açıklama yaptı. 100 TL – 20.000 TL arası peşin fatura ödemeleri için geçerli olacağı bildirilen kampanyanın 31 Mayıs 2021 tarihinde biteceği bildirildi.

Fatura kampanyası ile ilgili detaylar

VakıfBank Worldcard’ınız ile 31 Mayıs 2021’e kadar İGDAŞ vezneleri ve http://www.igdas.istanbul/ üzerinden yapacağınız fatura ödemelerinize ücretsiz 2 taksit fırsatı!

Faturanızı İGDAŞ veznelerinden veya http://www.igdas.istanbul/ sayfasından peşin ödemeniz sonrasında cep telefonunuza gelen SMS’i cevaplamanız durumunda ödemeniz otomatik olarak ücretsiz 2 taksite bölünecektir.
Ödeme sonrası SMS ulaşmaması durumunda hesap kesim tarihinden önce, ödeme işleminden en erken bir gün sonra 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık uygulamamız üzerinden taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.

Kampanya 16 Ekim 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya İGDAŞ vezneleri ve http://www.igdas.istanbul/ üzerinden yaptığınız tüm 100 TL – 20.000 TL arası peşin fatura ödemeleriniz için geçerlidir.

Kampanyaya tüm VakıfBank Kredi Kartları dahildir.

Taksitlendirme talebinin hesap kesim tarihine kadar iletilmesi gerekmektedir. Hesap kesim tarihinde ve sonrasında ulaşan talepler işleme alınamamaktadır.

İptal edilen işlemler taksitlendirilmez.

Taksitlendirme işleminin iptali sadece 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir.

Taksitlendirme istenen peşin işlemin, dönem içi işlemleri içinde yer alması gerekmektedir; ekstresinin kesilmemiş olması gerekmektedir.

Müşterinin hizmetten faydalanabilmesi için takip statüsü normal olmalıdır. Bir dönem üzeri gecikmede bulunan müşteriler uygulama kapsamı dışında bırakılmıştır. İdari veya kanuni takibe alınmış bir müşteri hizmetten faydalanamamaktadır.

Ek kart ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

Bir kart aynı dönemde birden fazla İGDAŞ ödeme işlemini taksitlendirebilir.

VakıfBank ve İGDAŞ kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.