Ekonomi

VakıfBank bankomat kartı olanlar için duyuruldu: Bedava alışveriş yapabilirsiniz!

Binlerce VakıfBank müşterisini ilgilendiren önemli bir kampanya duyurusu yapıldı. Kamu bankası resmi internet sitesi üzerinden yaptığı yazılı açıklamada, bankomat kart sahiplerine bedava alışveriş sözü verdi. Yapılan açıklamaya göre kampanya, 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında tüm sektörlerde geçerli olacak.

Vakıfbank müşterilerini sevindirecek kampanya duyurusunda bulundu. Banka bankomat Kart ile 10 alışverişten 1’i bedava olacağını açıkladı. Peki, kampanyaya katılım nasıl sağlanır?

İşte kampanya detayları

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında tüm sektörlerde geçerli farklı günlerde yapacağınız ilk 10 alışverişten biri Vakıfbank’tan

Aynı gün yapılan alışverişlerden en düşük tutarlı alışveriş kampanyaya dahil edilecektir. Yapılan alışverişlerde harcama alt tutar sınırı yoktur.

Farklı günlerde yapılan ilk 10 alışverişten en düşük tutarlı işlem kadar Bankomat Para kazanılacaktır.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en az 20 TL; en fazla 100 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Kampanyaya, SMS yolu ile başarılı bir şekilde katılım sağlandığı tarihten itibaren farklı günlerde yapılacak ilk 10 alışveriş dahil edilecektir.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan BEDAVA yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. BEDAVA kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

Kampanyaya fiziki pos, internet üzerinden yapılan alışverişler ve Sanal Bankomat Kartlar dahildir.

VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, Passolig ödemesi, İninal, Multinet, Sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Paralar 20 Temmuz 2021 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kartlarına yüklenecektir.

Kampanyadan SMS ile başarılı bir şekilde katılım sağlayan ilk 125.000 müşterimiz faydalanabilecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanyadan sadece VakıfBank bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.