Uşak Haberleri

Uşak’taki kazada traktör ikiye ayrıldı!

Uşak'ta korkunç bir kaza meydana geldi. Traktör sürücüsü Halil İbrahim Baral, yolun karşı tarafına geçmek isterken Ali Eren Ağırbaş idaresindeki otomobile çarptı. Meydana gelen kazada 4 kişi yaralanırken traktörün ikiye ayrıldığı görüldü.

Uşak’ta  sabah saatlerinde 15 DH 809 plakalı traktör sürücüsü Halil İbrahim Baral, yolun karşı tarafına geçmek isterken Ali Eren Ağırbaş idaresindeki otomobile çarpması sonucu feci kaza meydana geldi.

ÇOK SAYIDA AMBULANS VE JANDARMA EKİBİ SEVK EDİLDİ

Çarpma sonrasında yol ortasında kalan araçlar diğer sürücüler için büyük tehlike arz etti. Bu esnada kaza yerinden geçen 42 YL 875 plakalı tankerin sürücüsü Hüseyin Saru, kaza yapan araçlara çarpmamak için ani manevra yaptı. Yaptığı manevra sonucunda sürücü kontrolü kaybetti ve süt tankeri yan yattı. Oluşan kazalar sonrasında vatandaşların ihbarları sonucunda olay yerine çok sayıda ambulans ve jandarma ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler, yeni bir kazaya yol açmamak için kaza yapan araçları yol kenarına çekti.

KAZA İLE İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olay yerindeki ilk müdahalelerin ardından sağlık ekipleri, traktör sürücüsü Halil İbrahim Baral, tanker sürücüsü Hüseyin Saru, otomobil sürücüsü Ali Eren Ağırbaş ve yanında yolcu olarak seyir halinde olan Nurşani Ertürk’ü Banaz Devlet Hastanesi’ne intikal ettirdi. Bir traktörün ikiye bölündüğü ve tankerin yan yattığı kazada ölü bulunmaması şans olarak değerlendirilirken ilk müdahalelerin ardından yaralıların durumlarının ağır olmadığı öğrenildi. Jandarma kaza hakkında inceleme başlattı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu