Uşaklı öğrencilerden duygulandıran polis klibi

Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Uşak merkez Turhan Akçay İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan video duygu dolu anlar yaşatıyor.Türk Polis Teşkilatının 173.Kuruluş yıldönümü münasebetiyle, Turhan...

Uşaklı öğrencilerden duygulandıran polis klibi

Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Uşak merkez Turhan Akçay İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan video duygu dolu anlar yaşatıyor.

Türk Polis Teşkilatının 173.Kuruluş yıldönümü münasebetiyle, Turhan Akçay İlkokulu öğrencileri İşaret dilini de kullanarak bir video klip hazırladılar. Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’in eşi, aynı zamanda okul öğretmenlerinden Şule Ergüder’in koordinesinde, Turhan Akçay İlkokulu tarafından hazırlanan video büyük beğeni toplarken Emniyet Müdürlüğü, başta Okul Müdürü Abdulkadir Taner ve Burak Yavaş öğretmene ve tüm öğrencilere teşekkürlerini ilettiler.

İşaret dili bilmeyen öğrenciler, bu video için şarkının sözlerini işaret dilinde öğrenip söylediler. Öğrencilerin bu anlamlı çalışması sosyal medya üzerinde de büyük beğeni topladı.
YORUM EKLE