Uşak Üniversitesi öğrencileri çocuklarda takım ruhu oluşturdular

Uşak Üniversitesi öğrencilerinin yaptığı proje, Şehit Mehmet Çetin İmam-Hatip Ortaokulu’nda bir takım etkinliklerle gerçekleştirildi.Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık bölümü öğrencilerinden Yasemin Ünsever ve Muhammed Karabacak tarafından...

Uşak Üniversitesi öğrencileri çocuklarda takım ruhu oluşturdular

Uşak Üniversitesi öğrencilerinin yaptığı proje, Şehit Mehmet Çetin İmam-Hatip Ortaokulu’nda bir takım etkinliklerle gerçekleştirildi.

Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık bölümü öğrencilerinden Yasemin Ünsever ve Muhammed Karabacak tarafından gerçekleşti. Projede ilk önce okulun sinema salonunda çocuklara takım ruhunu pekiştirecek bir film, okulun sinema gösterimi yapıldı. Bir sonraki aşamada ise öğlen saatlerinde çocuklara okulun bahçesinde çeşitli takım oyunları oynatıldı.

Çocukların olduğu sınıfta sadece teori derslerinin işlenmesinden dolayı çocuklar bu projede fazlasıyla keyif aldılar. Çocuklara daha sonra kitap okumanın önemi anlatılarak sınıflarındaki sınıf kütüphanesine 24 tane kitap bağışı yapıldı.

Çocuklarda birlik ve beraberliğin pekiştirildiği bu etkinlik sayesinde çocuklar takım halinde nasıl hareket edildiğini eğlenceli bir şekilde öğrenmiş oldular.
YORUM EKLE