Uşak'tan ABD'ye yaptırım geldi!

Uşak'tan ABD'ye yaptırım geldi. Türkiye ile ABD arasında yaşanan ve her geçen gün giderek büyüyen siyasi krize Uşak Belediyesi de dahil oldu

Uşak 11.08.2018, 17:15
Uşak'tan ABD'ye yaptırım geldi!

Türkiye ile ABD arasında yaşanan krize bir tepki de Uşak Belediyesi’nden geldi. Belediyenin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada "Bugün ülkemizin yaşadığı krizden sonra medya reklam planlamamızıdan Facebook, Google, Instagram, Twitter ve Youtube‘a ayırdığımız bütçeyi tamamen kaldırmış bulunmaktayız" denildi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan da “Ülkemizin üç yanı denizlerle, her tarafı düşmanlarla çevrili ama çalışmaya devam edeceğiz, yılmayacağız, başaracağız, kazanacağız. İstikrar devam edecek, Türkiye büyümeye devam edecek. Tehditlere boyun eğmeyeceğiz. 17/25'te denediler olmadı. 15 Temmuz'da denediler olmadı. Şimdi de ekonomimiz üstünden taarruz başlattılar. Ne yapalım? Dolar 6 oldu diye teslim mi olalım? Boyun mu eğelim? Ülkenin anahtarını ABD'ye mi verelim? Bu ülkeyi eski günlerine götürmelerine müsaade etmeyeceğiz.” diye konuştu.

Yorumlar (2)
Trump 1 yıl önce
Hahaha, Peki Belediye bilgisayarlarındaki WINDOWS u da kaldırdın mı? Beldiye web sitesnin host edildiği server'in yazılımları onlarıda biz zahmet yerli yapıver, cebinizdeki kredi kartını VISA MASTERCARD neden atmadınız? Uçak yolculuğundan vazgeçecekmisiniz? Zira BOEING kullanıyor hepsi...Sayayım mı daha?

Neyse güldürmeyin, tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış,
Süreyya fidan 1 yıl önce
Teşekkür ler uşak belediyesi inşAllah tüm ülkemizde bu konuda duyarlı olur oyuna gelmeyiz lanet olsun amerikaya ve yandaşlarına