Uşak Kamu Hastaneleri Birliği’nden Teşekkür Kokteyli

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Kokteyl Veren Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı, Uşak Basınına, Samimiyetle Yaklaştıklarını Ve Basından da Aynı Samimiyeti Gördüklerini Belirtti.

Uşak 14.01.2015, 19:46 18.02.2015, 22:59
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği’nden Teşekkür Kokteyli
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kokteyl veren Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı, Uşak basınına, samimiyetle yaklaştıklarını ve basından da aynı samimiyeti gördüklerini belirtti.

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı, Genel Sekreterlik binasında Uşak basını onuruna bir kokteyl verdi. Atlı, “Her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı büyük bir özveriyle mesleklerini icra eden, yaşadığımız toplumla birlikte dünyadaki gelişmeleri bizlere doğru ve tarafsız aktaran, İlimizin gelişmesine, tanınmasına katkı sağlayan, sorunların çözümünde bizlerle birlikte yol alan tüm yazılı ve görsel alanda çalışan değerli basın mensuplarımıza teşekkür etmek adına, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ dolayısı ile Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği olarak bu kokteyli düzenledik” dedi. Kokteyl, Ulusal ve yerel basının temsilcileri ve Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğini bağlı hastanelerin yeni yönetici ve müdürleri katılımı ile gerçekleştirildi.

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı; “Gazeteci bazı arkadaşlarımıza bu sağlık hizmetini gerçekleştirirken bize neden destek olmalılar? konusunu konuştuk. Onlara şunu söyledik: “Sizler Uşakta yaşıyorsunuz Allah başımıza vermesin fakat sağlık hizmeti herkesin ihtiyaç duyacağı bir hizmet sektörü Sizler veya yakınınız bu hizmeti alırken gönül rahatlığı ile hastanelerimize girip çıkmak istemez misiniz. Tedaviniz güvenilir kolay ulaşılabilir bilgilendirmeye açık tertemiz ve titiz olsa nasıl olur.” Elbette memnun olursunuz sizler bizim için ayrıcalıklısınız tüm vatandaşlarımıza olduğu gibi basın olarak her türlü sağlık iş ve işlemlerinizde sizlere yardımcı olmak boynumuzun borcu. Çok minnettarız ki; tüm basınımızdan, Uşak halkına sunulan sağlık hizmetinin ulaşılabilirliği ve kalitesinin artırılması açısından halkımızın ve bizlerin yeterince destek gördüğü kanısındayız. Hepinizi gerçekten seviyoruz ve sevmeye devam edeceğiz, hepinize yürekten saygılarımızı sunar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutlar nice yıllar mutlu huzurlu çalışmanızı temenni ederiz” dedi.

Ulusal ve yerel basının temsilcileri ve Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğini bağlı hastane yöneticilerin katılımı ile gerçekleşen etkinlik Genel sekreter Uzm. Dr. Yalçın Atlı’nın 2 yılı değerlendiren ve yeni döneme ait projeleri anlatan sunumu ardında kokteyl ve müzik dinletisi ile son buldu.
Yorumlar (0)
30°
açık