Uşak Abigem Yeni Sezona Kişisel Gelişim Eğitimi İle Başladı

Uzman Eğitmen Kadrosu İle Uşak İli Ve Çevresinde Verdiği Eğitimlerle Adından Söz Ettiren Uşak Abigem, Yeni Yıla İş Sektöründeki Yöneticilerin Ve Çalışanların Yoğun Şekilde Talep Ettiği Kişisel Gelişim Eğitimleri İle Başlangıç Yaptı.

Uşak Abigem Yeni Sezona Kişisel Gelişim Eğitimi İle Başladı

Uzman eğitmen kadrosu ile Uşak ili ve çevresinde verdiği eğitimlerle adından söz ettiren Uşak ABİGEM, yeni yıla iş sektöründeki yöneticilerin ve çalışanların yoğun şekilde talep ettiği Kişisel Gelişim eğitimleri ile başlangıç yaptı.

Uzman Ali Mutlu tarafından verilen ve 7 gün süren eğitim programı kapsamında; İletişim, Beden Dili, İmaj Yönetimi, Ast-Üst İlişkileri, Hitabet, Renklerin İmaja etkisi gibi konular detaylı olarak işlendi. Özellikle OSB’lerde faaliyet gösteren yöneticilerin ve çalışanların talep ettiği eğitim programı ile günlük hayatta karşılaştıkları iletişim kazalarının çözümüne yönelik yapmaları gerekenler hakkında bilgi sahibi olmaları sağlandı.
Örnek uygulamalar ve video gösterileri ile zenginleşen eğitim programından katılımcılar oldukça memnun kaldığını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE