MB Uşak, PAOK’u konuk ediyor

FIBA Şampiyonlar Ligi C Grubu yer alan temsilcimiz Muratbey Uşak evinde Yunanistan takımı PAOK’u konuk edecek.FIBA Şampiyonlar Ligi’nde 9. maçlar oynanırken C grubunda ki temsilcimiz Muratbey Uşak Çarşamba akşamı evinde PAOK’u konuk edecek....

MB Uşak, PAOK’u konuk ediyor
FIBA Şampiyonlar Ligi C Grubu yer alan temsilcimiz Muratbey Uşak evinde Yunanistan takımı PAOK’u konuk edecek.
FIBA Şampiyonlar Ligi’nde 9. maçlar oynanırken C grubunda ki temsilcimiz Muratbey Uşak Çarşamba akşamı evinde PAOK’u konuk edecek. İlk karşılaşmada 59-52 yenildiği maçın rövanşını almak isteyen Uşak ekibinde kaptan Mesut Ademoğlu harici takımda eksik bulunmuyor.
Hafta sonu ligde Demir İnşaat Büyükçekmece’yi yenerek moral bulduklarını belirten Muratbey Uşak koçu Ozan Bulkaz, PAOK karşısında da galibiyet alıp Avrupa’da da çıkışa geçmek istediklerini belirtti. Bulkaz; “Uzun bir süre sonra kaptan Mesut hariç tam kadro çalışmaya ve maç oynayan kadromuza geri döndük. Takıma bir veya iki takviye yapabiliriz bununla ilgili araştırmalarımız sürüyor. Şuan önümüzde PAOK maçı var, buna konsantre olduk. Yarın akşam ki maçı kazanarak bizleri iyi ve kötü günde yalnız bırakmayan, desteklerini eksik etmeyen taraftarımızı hediye etmek istiyoruz. Yarın akşam her zaman olduğu gibi dolu salonda bu maçı oynamak bizleri mutlu edecektir.” Dedi.
Karşılaşma Çarşamba günü Uşak Üniversitesi Spor Salonunda saat 20:00’de başlayacak.
YORUM EKLE